Akcesoria piłkarskie

947 produktów

Typ Produktu

Producent

Rozmiar

Akcesoria piłkarskie

Akcesoria piłkarskie, czyli wszystkie gadżety niezbędne nie tylko każdemu zawodnikowi, ale też trenerowi. W tej kategorii znajdziemy rzeczy potrzebne do rozegrania meczu, odbycia treningu czy sesji regeneracyjnej - od ochraniaczy, przez torby po suplementy diety. Żaden trening, a na pewno mecz nie odbędzie się oczywiście bez bramek. Znajdziemy tu mini bramki, pomagające urozmaicić trening, małe bramki dla najmłodszych, średnie dla starszych roczników oraz duże bramki meczowe. Oprócz wielkości, bramki będą również różniły się materiałami, z których zostały wykonane. Niektóre np. będą wykonane z lżejszych materiałów, umożliwiających łatwy transport, a także montaż ich nie tylko na boisku, lecz także w przydomowym ogrodzie.

Podstawowym elementem wyposażenia każdego piłkarza są na pewno ochraniacze. W naszym sklepie znajdziemy cały ich przekrój. Podstawowe modele, mocowane na rzepy mogą występować w wersjach z dodatkowym elementem chroniącym również kostkę. (np. Nike Charge, Puma FLBNXT). Druga opcja to ochraniacze, w których “deska” trzyma się na piszczelu dzięki zastosowaniu specjalnego kołnierza (np. Nike Mercurial Flylite, Reusch Shinguard Alienator Lite). Trzecia możliwość to wersja, w której ochraniacz jest całkowicie zintegrowany ze ściśle przylegającą do goleni opaską (np. G-form PRO-S Shin). Warto tutaj zwrócić uwagę szczególnie na opcje numer dwa i trzy, ponieważ te zapewniają one bardzo wysoki komfort użytkowania dzięki swej lekkości oraz możliwości dopasowania. W razie niewystarczającej stabilizacji ochraniacza na piszczelu z pomocą mogą przyjść stopery oraz taśmy specjalnie do tego przeznaczone. Ciekawą opcją, szczególnie dla bramkarzy, mogą być różnego rodzaju ochraniacze na łokcie oraz kolana. Coś, co na pewno również przyda się podczas meczu to opaski na nadgarstki, pozwalające wytrzeć pot w trakcie wycieńczającego meczu oraz opaski kapitańskie.

Jak wiadomo piłka nożna to nie tylko mecze, ale też godziny spędzone na treningach. Akcesoria, które ułatwią sprawne poprowadzenie jednostki treningowej to na pewno wszelkiego rodzaju stożki, pachołki, znaczniki pola czy taśmy wyznaczające linię boiska. Możemy tu również wymienić znaczniki ułatwiające odróżnienie drużyn lub mur wspomagający doskonalenie wykonywania rzutów wolnych. Jednak trening to nie tylko jednostka z trenerem na boisku. Dziś, aby grać na najwyższym poziomie, dużo pracy trzeba wykonać poza boiskiem. Z pomocą przychodzą tu akcesoria dla piłkarzy, które doskonale nadają się do rozwoju okołopiłkarskiego. Wszelkiego rodzaju drabinki koordynacyjne, gumy oporowe, maty do ćwiczeń, piłki lekarskie i skakanki świetnie sprawdzą się przy rozwoju cech motorycznych. Oczywiście nie można zapomnieć o balance ball czy macie do ćwiczeń. Coś, co może zainteresować bramkarzy to na pewno piłki reakcyjne wspomagające trenowanie refleksu. Każdy porządny trening to litry wylanego potu, więc warto zaopatrzyć się w klapki czy ręcznik, które możemy zabrać ze sobą pod prysznic. Bidon będzie rzeczą, dzięki której zadbamy o swoje nawodnienie zarówno podczas meczu jak i treningu.

Każdy świadomy piłkarz wie, że po dużym wysiłku należy się porządnie zregenerować. Rynek akcesoriów treningowych wychodzi temu naprzeciw i oferuje wachlarz produktów wspomagających ten aspekt piłkarskiej codzienności. Wymienić można tutaj wszelkiego rodzaju suplementy diety takie jak np. izotoniki (odpowiadają za nawodnienie organizmu), ekstrakt z korzenia Ashwagandhy (wzmacnia odporność, wspomaga proces zapamiętywania, poprawia samopoczucie) czy beta-alanina (uzupełnia substancje odpowiadające za odkwaszanie organizmu). Wymieniając te produkty nie można zapomnieć również o różnego rodzaju witaminach, białku czy spalaczach tłuszczu, z których skorzystać może każdy, kto chce osiągnąć wymarzoną sylwetkę (warto tutaj pamiętać o konsultacji ze specjalistą w tej dziedzinie). Jednak odpowiednia regeneracja to nie tylko odpowiednia suplementacja, ale również praca z własnym ciałem. Jeśli chodzi o akcesoria piłkarskie z pomocą na pewno przychodzą tutaj różnego rodzaju rollery, których zadaniem jest rozluźnienie mięśni przed treningiem, a także przygotowanie ich do treningu.. Od tych najbardziej popularnych w formie wałka, używane głównie do nóg (warto tutaj zwrócić uwagę na różne stopnie twardości), przez piłki (małe i duże) pozwalające na rollowanie mniejszych mięśni po masażery do stóp. Jeśli mowa o regeneracji to na pewno warto zwrócić uwagę na produkty firmy CEP - czyli wszelkiego rodzaju skarpety i rękawy kompresyjne, zestawy do miejscowej krioterapii firmy ZAMST oraz różne taśmy lub żele przeznaczone do zmniejszania ryzyka kontuzji mięśniowych oraz redukcji napięcia mięśni.

Jeśli chodzi o inne akcesoria piłkarskie dostępne w naszej ofercie to znajdziemy tu również produkty pomagające wyciągać brzydkie zapachy z butów - np. doskonałe BOOTS Bananas czy saszetki Smell Well. Coś, czym powinni zainteresować się bramkarze to płyn firmy Football Masters, pomagający neutralizować nieprzyjemne zapachy w rękawicach. Ponad to znajdziemy wkładki do butów, zapasowe sznurowadła oraz kołki, niezbędne w dzisiejszych czasach maseczki, a także dla każdego, kto chce zadbać o swoje buty - preparaty do ich pielęgnacji.