personalizacja r-id personalizacja r-id
personalizacja r-id
personalizacja r-id
Koszulki klubów z całej Europy czekają na Ciebie w R-GOL.com! Sprawdź naszą ofertę i wypróbuj opcję R-ID, która wznosi personalizację trykotów na jeszcze wyższy poziom!
Personalizacja R-ID

PERSONALIZACJA JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO!

Wyobraź sobie meczową koszulkę swojego ulubionego klubu. Piękna, prawda? Ten herb, te kolory - wszystko składa się w idealną całość. A teraz dodaj do tego nazwisko piłkarskiej gwiazdy zapisane oryginalną czcionką. Dorzuć jeszcze unikatowy emblemat z Champions League, Premier League i innych topowych rozgrywek.

TAKA PERSONALIZACJA JEST MOŻLIWA DZIĘKI NOWEJ OPCJI R-ID!

JAK SKORZYSTAĆ ZPersonalizacja R-ID?
Personalizacja R-ID Personalizacja R-ID

Wybierz koszulkę, którą chcesz spersonalizować

Trykoty FC Barcelony, Realu Madryt, Liverpoolu FC, Manchesteru City, Manchesteru United i innych topowych ekip tylko czekają na personalizację! W ofercie mamy ponad 150 produktów z możliwością skorzystania z funkcji R-ID! Wybierz co najmniej jedną z nich i postępuj zgodnie z krokami, o których opowiemy Ci niżej!

Personalizacja R-ID Personalizacja R-ID

Skorzystaj z dostępnych opcji personalizacji

Nazwisko wybranego piłkarza ZAWSZE zapiszemy oryginalną czcionką, którą znacie z topowych lig. Emblematy ligowe bądź pucharowe ZAWSZE są w 100% oryginalne i pozwolą Ci wejść na wyższy poziom kibicowskiego wtajemniczenia!

Personalizacja R-ID Personalizacja R-ID

Czekaj na dostawę

Koszulki personalizowane z użyciem opcji R-ID wymagają od nas niesłychanej precyzji, dlatego tego typu zamówienia realizujemy w ciągu 7 dni roboczych. Zapewniamy jednak, że cierpliwość w tym przypadku jest opłacalna - produkt, który trafi w Twoje ręce to absolutny TOP!


Personalizacja R-ID Personalizacja R-ID