REKLAMACJE

Dotyczy wad ukrytych powstałych podczas produkcji. Reklamacji możesz dokonać odsyłając do nas towar lub w jednym z naszych sklepów stacjonarnych. W obu przypadkach do prosimy dołączyć wypełniony formularz reklamacyjny oraz ksero dowodu zakupu.


Klauzula informacyjna dotycząca administrowania danymi osobowymi w celu realizacji procesu reklamacyjnego znajduje się tutaj.

Jeśli chcesz dokonać reklamacji w jednym z naszych sklepów stacjonarnych - ich listę znajdziesz na dole zakładki NASZE SKLEPY. W przypadku, jeśli chcesz odesłać paczkę do nas, prosimy kierować ją na adres:


Dane do wysyłki:

R-GOL Sp. z o. o.
ul. Górka 3D
14-100 Ostróda

icon

Termin rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od daty złożenia reklamacji w sklepie stacjonarnym lub od czasu odebrania przez nas przesyłki.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

Reklamacje produktów zakupionych w Kraksport

Reklamacje produktów kupionych w sklepie R-GOL Kraków lub sklepie KrakSport, należy odesłać lub dostarczyć osobiście wraz z formularzem reklamacji i dowodem zakupu na adres:

Dział Reklamacji:

R-GOL.com Kraków
al. Pokoju 32
31-564 Kraków

Reklamacje produktów zakupionych w Futbolsport

Reklamacje produktów kupionych w sklepie R-GOL Poznań, R-GOL Szczecin lub sklepie futbolsport, należy odesłać lub dostarczyć osobiście wraz z formularzem reklamacji i dowodem zakupu na adres:

Dział Reklamacji:

R-GOL Poznań
ul. Przemysłowa 11a
62-030 Luboń

Reklamacje produktów zakupionych w PodStadionem

Reklamacje produktów kupionych w sklepie PodStadionem lub sklepie internetowym PodStadionem.pl, należy odesłać lub dostarczyć osobiście wraz z formularzem reklamacji i dowodem zakupu na adres:

Dział Reklamacji:

R-GOL Kraków
Al. Pokoju 32
31-564 Kraków