Odżywki dla piłkarzy

Odżywki dla piłkarzy, to bardzo ważna część rozwoju ciała sportowca. Od lat wiadomo, że odpowiednia dieta pozwala zwiększyć możliwości organizmu. Aktualnie jest to wręcz niezbędny aspekt życia sportowca. Sklep R-GOL.com oferuje całą gamę różnych odżywek dostosowanych do odpowiedniej części treningu. Firma Olimp, proponowana w R-GOL, jest to jedna z najbardziej popularnych producentów odżywek w Europie. Oferują idealnie przygotowany, wysokiej jakości produkt. Każdy z nich jest wcześniej testowany, aby otrzymać jak najlepsze proporcje w zawartości odżywki, a co za tym idzie maksymalnie dobrze wpłynąć na osobę korzystającą z tych produktów. Największy sklep piłkarski w Polsce oferuje odżywki z podziałem na ich wpływ i zależne od etapu przygotowania treningowego. Dzielą się one na białkowe, izotoniki, spalacze tkanki tłuszczowej, zwiększające wydolność, pobudzacze, aminokwasy, węglowodany, witaminy i minerały, kreatynę. Każdy z nich ma inne zastosowanie, a odpowiednie dawkowanie każdego rodzaju, połączony z intensywnym treningiem, gwarantuje rozwój Twoich możliwości.

Stosowanie napojów izotonicznych ma swoje szczególne zastosowanie podczas treningów aerobowych i nie tylko. Jest to produkt, który perfekcyjnie i szybko nawodni Twój organizm podczas wysiłku. Minerały, które są w pierwszej kolejności tracone w trakcie ćwiczeń, błyskawicznie uzupełniają izotoniki, wyposażone w m.in. zestaw witamin, L-karnitynę i L-glutaminę. Idealne do stosowania przed treningiem, w trakcie jego trwania oraz po w celu uzupełnienia niedoborów. Produkt idealnie sprawdza się przy długotrwałych treningach, takich jak bieganie, czy treningi piłkarskie. Aby nie wpaść w monotonnie w sklepie R-GOL znajdziesz takie smaki napojów izotonicznych jak cytrynowy, pomarańczowy, czy tzw. tropie blue. Są one dostępne w różnych pojemnościach - jednorazowe saszetki zawierające 35 gram proszku, 700 gram, 1505 gram, czy rozpuszczalne w wodzie tabletki.

Odżywki białkowe to wspaniałe rozwiązanie na rozwój mięśni. Dzięki produktom białkowym połączonym z treningami siłowymi wzrost masy mięśniowej jest pewien! Odżywki tego typu to również świetne rozwiązanie na szybszą regenerację po wyczerpujących treningach. Wręcz niezliczona liczba różnych smaków, tych klasycznych, jak również bardziej niekonwencjonalnych powoduje, że na pewno wybierzesz coś pod własne wymagania. Dodatkowo odżywki białkowe dzielą się na te, gdzie zawartość sięga ok. 70% białka + dodatkowo inne składniki - jest to Whey Protein Complex 100% lub produkt, gdzie zawartość białka wynosi ok.86% i nosi nazwę Pure Whey Isolate 95. To powoduje, że możesz dobrać produkt idealnie do swoich potrzeb, biorąc pod uwagę uprawiany sport, czy część sezonu w jakim się w danym momencie znajdujesz. Możesz również podczas zakupów wybrać ilość odżywki, dostępne są one w opakowaniach ważących 600 gram, 700 gram lub 2270 gram.

Spalacze tkanki tłuszczowej to propozycja dla tych, którzy chcą pozbyć się paru zbędnych kilogramów. Szczególnie dobrane składniki powodują przyśpieszenie metabolizmu, dzięki czemu możesz obniżyć poziom tkanki tłuszczowej. Produkt jest tak skonstruowany, że jednocześnie w trakcie procesu chudnięcia nie obniżasz siły mięśni, a wzmacniasz jego strukturę. Spalacze zawierają w sobie L-carnitynę, l-tyrozynę, kofeinę i zestaw witamin. W Sklepie R-GOL.com znajdziesz takie produkty jak Thermo Speed Extreme - 120 kapsułek, L-Carnitine 3000 Extreme 25ml, Thermostim Hardcore 60 kapsułek, Thermo Speed Hardcore 120 kapsułek, L-Carnitine Extreme 1500 - 120 kapsułek. Odżywki poprawiające wydolność idealnie sprawdzają się w celu przygotowania do długotrwałego wysiłku oraz w trakcie ich trwania. Produkty, oferowane przez producenta Olimp, to m.in. Stant-by do spożycia w trakcie i po treningu, Gold Omega 3 - 120 kapsułek, do regularnego stosowania w celu poprawienia wydolności i odporności organizmu, AAKG 7500 Extreme Shot, produkt, który doda Ci energii i pobudzi Twoje ciało.

Aminokwasy to doskonały produkt do wzmocnienia mięśni oraz przyśpieszenia regeneracji po intensywnym treningu. Jest to składnik budulcowy mięśnia, a jego dodatkowe przyjmowanie w postaci odżywki da wymierne efekty. Najbardziej popularny produkt z serii aminokwasowych nosi nazwę BCAA, dostępny w R-GOL w różnych wariantach smakowych. Dodatkowym wsparciem będzie bezwzględnie Glutamine Mega Caps 1400, zawierający 120 tabletek wzmacniających Twoje mięśnie i stawy. Takie produkty, jak Carbonizer XR czy Carbonox to odżywki węglowodanowe, które idealnie napełniają Twój organizm energią potrzebną w trakcie wysiłku. Doskonałym wsparciem organizmu, jest zestaw witamin, takich jak Vita-Min, Chela-Mag B6, Chela-MZB, MCT Oil, Alkagen. Są to produkty dzięki, którym wzmocnisz i uodpornisz swój organizm. To spowoduje, że będzie bardziej wydatny podczas treningu. Jeśli chcesz rozwinąć swoją masę mięśniową, to odżywki kreatynowe są niezbędnym punktem Twojej diety. Kreatyna w różnych smakach lub w postaci tabletek oraz TCM połączone z treningiem siłowym dadzą wymierne efekty.

Kategorie podobne: Wyprzedaż odżywek.