NAGRODY I WYRÓŻNIENIA


W gablotach największych klubów nie brakuje pucharów, medali i statuetek. Podobnie jest w naszym Hall of Fame. Nasza R-GOL-owa drużyna została wyróżniona w wielu plebiscytach, rankingach i konkursach. Jesteśmy dumni, że duża część z tych nagród zależała bezpośrednio od Was - naszych Klientów. To cieszy i motywuje podwójnie!


2022

I MIEJSCE W KONKURSIE
European eCommerce Awards 2022
w kategorii Sports, Leisure & Toys

Strona internetowa to jedna z naszych najważniejszych wizytówek. Codziennie wkładamy mnóstwo pracy, by dostarczyć naszym Klientom usługi z najwyższej półki. Cieszymy się, że zostało to dostrzeżone na arenie międzynarodowej. To wyróżnienie to dla nas perła w koronie, ale także dodatkowa motywacja!


2020

I miejsce w kategorii sklepów sportowych

Po raz kolejny docenili nas ci, którzy są dla nas najważniejsi - nasi Klienci. Zaufanie, które zyskaliśmy, jest niezwykle cenne i codziennie motywuje nas do jeszcze cięższej pracy. Cieszymy się, że zajęliśmy pierwsze miejsce w tak prestiżowym plebiscycie, który od lat cieszy się ogromną renomą.


2019

II miejsce w kategorii sklepów sportowych oraz I miejsce w kategorii sklepów piłkarskich

Nie byłoby piłkarskiego meczu bez kibiców, tak samo nie byłoby naszego sklepu – bez Was – Klientów. Tak, jak najcenniejszą rzeczą dla każdej drużyny są brawa fanów po dobrym występie, tak dla ekipy R-GOL.com najważniejsza jest Wasza opinia. Dlatego tak bardzo cieszymy się, że dzięki Waszym pozytywnym głosom, według Opineo jesteśmy piłkarskim sklepem nr 1 w Polsce, a drugim pośród sklepów sportowych. To już nasze kolejne wyróżnienie w tym rankingu. WOW


2018

II miejsce w kategorii sklepów sportowych oraz I miejsce w kategorii sklepów piłkarskich

Z wyróżnień w rankingu Opineo.pl jesteśmy dumni najbardziej. Dlaczego? Bo zależą od Waszych opinii. A jeśli Wy jesteście zadowoleni, to my także :) jesteśmy szczęśliwi tym bardziej, że to już 3. nasza nagroda w tym rankingu.

I miejsce w kategorii najlepszy sklep internetowy

Nasz sklep został wybrany spośród wielu nominowanych jako najbardziej innowacyjny e-commerce w 2018 roku. To dla nas ogromne wyróżnienie, tym bardziej, że juty doceniło całokształt naszych działań - zarówno wygląd strony, nawigację, obsługę Klienta, jak i marketing. Dodatkowo cieszy postęp - rok wcześniej zakończyliśmy w tej kategorii na II miejscu.


2017

II miejsce w kategorii najlepszy sklep internetowy

Nasza droga na ścieżce sklepów internetowych zaczęła się dawno temu - a jak wiadomo, kto się nie rozwija, ten się cofa. W związku z tym naszym priorytetem jest ciągły rozwój, innowacyjne rozwiązania i zaspokajanie potrzeb naszych Klientów. Dlatego wyróżnienie doceniające nasze zmiany i ciągłe dążenie do perfekcji jedt dla nas czymś wyjątkowym!

Nominacja w kategorii M-commerce

Od samego początku naszego istnienia stawiamy na mobile. Rozumiemy, jak ważne jest dostosowanie strony do potrzeb użytkowników urządzeń mobilnych. Dlatego nominacja w Mobile Trends Awards cieszy nas podwójnie. Jesteśmy dumni, że wyznaczamy trendy na tym polu w naszym segmencie i w naszej kategorii sklepów internetowych.

Nominacja w kategorii M-commerce

To jedna z najważniejszych nagród w Polsce, a dodatkowo w kategorii, na której bardzo nam zależy. Od lat staramy się dostosować obsługę Klienta do obecnych potrzeb i wymagań, więc to wyróżnienie tylko dowodzi tego, że nam się udało.

E-Gazele biznesu 2017

E-Gazele to wyróżnienie, które docenia najszybciej rozwijające się firmy. Jury poddaje analizie wiele danych i na ich podstawie wybiera te przedsiębiorstwa, które wyprzedzają pozostałe pod względem dynamiki rozwoju. jesteśmy ogromnie dumni z tej nagrody, gdyż docenia naszą pasję i zaangażowanie w tworzeniu firmy.

II miejsce w kategorii "Styl życia"

Ta nagroda to efekt ciężkiej pracy wszystkich osób związanych z R-GOL.com. Dzięki ich zaangażowaniu i poświęceniu docenili nas Klienci, a dzięki nim także Ceneo.pl, które przyznało nam II miejsce w rankingu zaufanych opinii. To wyróżnienie to także certyfikat jakości, który przyznaliście nam właśnie Wy. Dziękujemy!

Nagroda w kategorii "Spójność doświadczenia zakupowego w różnych kanałach sprzedaży"

Nagroda kryjąca się pod tą zagadkowo brzmiącą kategorią, to dla nas coś wyjątkowego. Dlatego, że za "Spójnością doświadczenia zakupowego w różnych kanałach sprzedaży" kryje się nasza ciężka praca, która sprawiła, że czuliście się u nas jak w domu. Niezależnie, czy odwiedzaliście nasze sklepy stacjonarne, czy robiliście zakupy na stronie.


2016

I miejsce w kategorii sklepów sportowych

Każda nagroda, która zależy bezpośrednio od Was, jest dla nas ogromnym zaszczytem. Wiemy dzięki niej, że ciężka praca całego zespołu ma sens i Wy to też widzicie. Stąd od samego początku sukcesy w rankingu Opineo tak bardzo nas cieszą. Tym bardziej, że kategoria sklep, to bardzo pojemny zbiór, a my w niej wygraliśmy! :)

E-Gazele biznesu 2016

Nazwa tego wyróżnienia nie jest przypadkowa - nawiązuje bowiem do szybkości, zwinności i długodystansowości - z którego słynie gazela. Właśnie te cechy brało jury pod uwagę, wybierając nagrodzone firmy w tym plebiscycie. Znaleźć się w gronie najszybciej rozwijających się brandów, to dla nas ogromny zaszczyt.

III miejsce w kategorii najlepszy sklep internetowy

To nasz pierwszy start w tym plebiscycie i od razu tak duże wyróżnienie. Innowacyjność, to dla nas bardzo ważny element budowania firmy. Staramy się wdrażać nowe rozwiązani i być pionierami w swojej branży. Bardzo nas cieszy to wyróżnienie, gdyż pokazuje, że nasze starania doceniają specjaliści i Klienci.

Zwycięzca Ranking Zaufanych Opinii Ceneo 2016 w kategorii "Styl życia"

Wasze pozytywne opinie i oceny cieszą nas najbardziej. Ta nagroda to ogromny kredyt zaufania, który od Was otrzymaliśmy.

Wyróżnienie w kategorii "Pomysł promocyjny roku" oraz wyróżnienie w kategorii "Najlepsza obsługa klienta"

Nasz pierwszy start w tym plebiscycie i od razu podwójne wyróżnienie. Jury doceniło naszą pracę zarówno w obszarze obsługi Klienta, jaki i marketingu. To dla nas niesamowity kop do jeszcze cięższej i jeszcze bardziej efektownej pracy.

Certyfikat Dobra Marka 2016

Ta nagroda bardzo cieszy, gdyż jest docenieniem całokształtu naszych działań. Kapituła nie rozpatrywała poszczególnych naszych osiągnięć, ale R-GOL.com jako całość. Patrzono na pozycję rynkową marki i jej siłę, jakość prezentowaną przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów. W gronie najlepszych polskich marek nie zabrakło oczywiście R-GOL.com!


2015

I miejsce w kategorii sklepów sportowych

To nasze pierwsze wyróżnienie w tym rankingu i od razu zajęliśmy I miejsce. Dziękujemy Wam bardzo za wszystkie pozytywne oceny i komentarze. Bez was ten sukces nie byłby możliwy.

E-Gazele biznesu 2015

Rozwój, dostosowywanie się do zmieniającego rynku i dążenie do perfekcji - to nasze kluczowe założenia podczas prowadzenia naszej firmy. Docenił to Puls Biznesu przyznając nam E-Gazelę.