Rękawice bramkarskie Football Masters

Młoda Polska firma założona przez byłego zawodnika Korony Kielce szturmem zdobyła rynek. Klasyczny design oraz najwyższej jakości materiały sprawiają, że rękawice Football Masters sprostają każdemu zadaniu.

Jakie rodzaje rękawic bramkarskich Football Masters znajdziemy w R-GOL?
W ofercie producenta znajdziemy modele treningowo-meczowe oraz meczowe, w pełni profesjonalne. Wszystkie modele marki znaleźć można w trzech wersjach: Roll Finger, Negative oraz Hybrid. Pierwszy rodzaj szycia to najpopularniejszy typ, który charakteryzuje się zaokrąglonymi palcami oraz szwami na zewnątrz rękawicy. Dzięki temu zachowany jest anatomiczny kształt dłoni. Drugi rodzaj, czyli Negative posiada wewnętrzne szwy. Skutkiem tego rozwiązania jest duża powierzchnia styku lateksu z piłką. Hybrid zaś to połączenie zwykłych płaskich rękawic z szyciem Roll Finger. Rękawice dla bramkarzy Football Masters podzielić można również ze względu na rodzaj lateksu. Najgrubszy lateks o grubości 4mm nosi nazwę Giga i posiada największe właściwości amortyzujące. Nadaje się zarówno na trawę naturalną, jak i sztuczną oraz nie są mu straszne żadne warunki pogodowe. Drugi typ lateksu to Aqua Grip. Jak sama nazwa wskazuje, rękawice bramkarskie Football Masters z tego typu pianką przeznaczone są na mokre, deszczowe warunki. Absorbują znacznie mniej wody, dzięki czemu zachowane są właściwości rękawic. Ostatni rodzaj, czyli Contact to lateks charakteryzujący się największą chwytnością. Rękawice od momentu produkcji posiadają folię ochronną, która zabezpiecza lateks. Zaleca się używanie tego typu pianki tylko na boiskach trawiastych. Ostatnim kryterium jest zapięcie. W rękawicach Football Masters znaleźć można klasyczne zapięcie oraz zapięcie na bazie elastycznego bandażu, który okala nadgarstek podwójnie, dzięki czemu lepiej można dopasować jego kształt i siłę nacisku.

Rękawice dla bramkarzy Football Masters są poważną konkurencją dla największych gigantów na rynku. Wytrzymałość idzie w parze z wygodą, a wszystko to dzięki doświadczeniu, które przez lata zbierał Wojciech Małecki, założyciel firmy. Nie uświadczymy tu niepotrzebnych elementów. Wszystko to, czego potrzebuje profesjonalny bramkarz zawarte jest w rękawicach Football Masters. Kolejnym atutem rękawic bramkarskich FM jest wygląd. Różnorodność kolorów oraz samych modeli zadowoli osoby, dla których design stoi na równi z innymi cechami. Nikt nie zapomniał również o najmłodszych. Dokładnie takie same technologie oraz rozwiązania, jakie znajdziemy w seniorskich rękawicach uświadczymy również w juniorskich modelach. Nie jest to częste rozwiązanie, a to sprawia, że chcąc zakupić profesjonalne, meczowe rękawice dla dziecka najlepszym wyborem jest Football Masters.

Rękawice Football Masters występują na dłoniach takich zawodników jak Michał Buchalik, który reprezentuje barwy Wisły Kraków, ale znaleźć je można między innymi również na boiskach Anglii, gdzie swoje pierwsze kroki w światowym futbolu stawia Jakub Stolarczyk. Nie jest to przypadek, ponieważ wśród klientów marki znajduje się wiele profesjonalistów, którzy cenią sobie tradycyjne rozwiązania okraszone nowoczesnymi technologiami. Rękawice Football Masters cechują się bardzo dużą wytrzymałością na tle innych producentów. Niech świadczy o tym fakt, że lateks Giga nadaje się zarówno na naturalną, jak i sztuczną trawę, a właściwości chwytne posiada takie same w warunkach suchych i mokrych.


Kategorie podobne: Outlet, Outlet Rękawice Bramkarskie.