Rękawice bramkarskie 4keepers

Firma 4KEEPERS została założona w 2009 roku przez bramkarza Piotra Skibę. Na początku zajmowała się dystrybucją sprzętu sportowego.Po kilku latach zbierania doświadczenia w branży, a także na boisku spowodowało, że w 2014 roku nastąpił przełom a firma zrobiła krok do przodu i wyszła naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających bramkarzy. Tak postała marka własna rękawic jakimi jest 4KEEPERS! Producenci stawiając przede wszystkim na jakość, komfort i design stworzyli rękawice, które mogą śmiało konkurować z uznanymi markami na rynku sprzętu bramkarskiego a przy okazji nie kosztuje majątku. Motto firmy 4KEEPERS YOU CAN FLY to przesłanie dla wszystkich goalkeeperów- każdy może latać - bo wszystko zaczyna się od marzeń. Sama marka jest tego najlepszym przykładem ponieważ powstała z nieśmiałego marzenia a dziś jest po to aby dać Wam profesjonalny sprzęt w najlepszej technologii, który możecie nabyć w naszym sklepie R-GOL.com Polska firma produkująca potoczne „łapki” posiada bogatą oraz uniwersalną ofertę pod względem rozmiarów(junior i senior), poziomów zaawansowania, różnych modeli, kolorystyki oraz krojów rękawic.

Dostępne kroje rękawic bramkarskich 4KEEPERS:
FLAT CUT:
Podstawowy krój, w którym konstrukcja palców bez szwów oraz oddychający materiał pomiędzy nimi sprawiają niebywały komfort oraz czucie piłki. Powiększony przepływ powietrza przekłada się na dobre odprowadzanie wilgoci oraz reguluje temperaturę.
HYBRID CUT:
Mieszany i bardzo wygodny krój wykorzystujący najlepsze cechy innych krojów. Szwy umieszczone są na zewnątrz co przekłada się większą powierzchnię chwytną oraz szwy nie występują na piance co powoduje lepsze czucie piłki oraz tłumienie.
NEGATIVE CUT:
Nowoczesny krój, w którym szwy są schowane do środka. Daje to niesłychane ciasne dopasowanie a mimo to nie ogranicza swobody a rękawice dzięki temu są smuklejsze.
MAXIMIZER CUT:
Jest to nowość jeśli chodzi o kroje. Jak sama nazwa wskazuje powierzchnia chwytna została zwiększona do maximum, jest ona pozbawiona szwów i cechuje się wysokim tłumieniem.
ROLL FINGER:
Piana otacza całe palce i zapewnia odpowiednie odpowiednie dopasowanie. Zwiększona powierzchnia chwytna daj poczucie lepszej kontroli i czucia piłki.

Najpopularniejsze modele:
CHAMP GOLD IV RF - Czwarta odsłona chyba najbardziej popularnego modelu z serii CHAMP w kroju Roll Finger (dostępna również w kroju Negativ Cut oraz Hybrid Cut). Odświeżony design backendu rękawicy oraz zapięcia. Wzmocnione szwy wzdłuż linii palców oraz na łączeniach. Model najczęściej wybierany przez profesjonalnych bramkarzy wykonany z wysokiej jakości lateksu, zapewniającego komfort i pewny chwyt piłki w każdych warunkach. Zaprojektowany tak, by odzwierciedlał naturalne ruchy, zgięcia dłoni dzięki głębokimi tłoczeniami wraz z logiem 4K na zewnętrznej powłoce. Pianka Giga Grip to jedna z najbardziej uniwersalnych i wytrzymałych pianek, która sprawdza się w każdych warunkach. Jacquard Mesh sprawia, że dłoń nie jest narażona na nadmierną potliwość, dając uczucie komfortu w każdych warunkach. Zastosowany elastyczny materiał między kciukiem, a palcem wskazującym zapobiega rozerwaniu się materiału w newralgicznym miejscu. Trzypunktowe zapięcie sprawia, że rękawica doskonale trzyma się na dłoni.
GECKO PARDUS MNC – Ten nowy model rękawic z serii GECKO można opisać trzema frazami niepowtarzalny wygląd, świetna przyczepność, niesamowita wygoda.
Posiada oddychający materiał w bocznych częściach palców, który zapewnia jeszcze lepszą wentylację dłoni. Gumowane tłoczenie 3d amortyzuje wstrząsy przy piąstkowaniu. Backend rękawicy wykonany w całości z neoprenu dając uczucie lekkości i idealnego dopasowania. Druga warstwa pianki u podstawy dłoni dla lepszej amortyzacji i ochrony. Przedłużona powierzchnia chwytna pianki w stronę nadgarstka daje jeszcze większą pewność w kontakcie z piłką.
DIAMO RUBY RF - Seria DIAMO - stworzona wspólnie z naszymi ambasadorami, wyróżnia się odważnym, nowoczesnym wzornictwem. Cechują ją przede wszystkim wysokiej jakości pianki oraz nowoczesny wygląd. Backend rękawicy pokryty głębokimi tłoczeniami o kanciastych kształtach. Jeszcze lepsza wentylacja dłoni poprzez zastosowanie zupełnie nowego materiału - AirPrene , który zapewnia wyjątkową oddychalność oraz elastyczność i swobodę ruchów. Innowacyjny sposób zapięcia będący połączeniem zapięcia „bandażowego” oraz elastycznego paska pozwala na jeszcze większą kontrolę w dopasowaniu rękawicy na dłoni.

Jak dobrać rękawice 4keepers?
Przede wszystkim należy poznać swój rozmiar. Rękawice dla bramkarzy tworzone są w rozmiarach w przedziale od 3 do 12. Najlepszym sposobem na dobranie idealnego rozmiaru jest przymierzenie rękawic, jednak gdy nie mamy takiej możliwości można posłużyć się tabelą rozmiarów. Dłoń należy zmierzyć od jej nasady aż do czubka środkowego palca. Odpowiednia wartość w centymetrach zawsze przypisana jest do konkretnego rozmiaru. Częstym rozwiązaniem jest też dobieranie rozmiaru na podstawie szerokości dłoni. Rękawice dla bramkarzy dzielimy na juniorskie i seniorskie. Rękawice juniorskie zazwyczaj tworzone są maksymalnie do rozmiaru 8. Kolejnym krokiem jest wybranie poziomu zaawansowania rękawic. Rekreacyjne modele posiadają cienką piankę oraz zbudowane są z podstawowych materiałów. Skierowane są do osób, które nie trenują i nie grają regularnie. Rękawice treningowe są już nieco grubsze, a lepsze materiały powodują, że idealnie nadadzą się na rozpoczęcie przygody z bronieniem. Najwyżej w hierarchii znajdują się meczowe rękawice bramkarskie. Korzystają z nich profesjonalni zawodnicy i charakteryzują się grubą pianką (najczęściej 4mm) oraz najwyższej jakości materiałami, w których znajdziemy najnowsze technologie.


Kategorie podobne: Outlet, Outlet Rękawice Bramkarskie.