Getry Joma

Getry Joma - Choć często zapominane, to właśnie getry są jednym z najważniejszych elementów ubioru piłkarza. Przykrywają one bowiem ochraniacze oraz sprawiają, że stopa nie porusza się wewnątrz buta. Świetnym przykładem getrów dobrej jakości są getry Joma. Marka ta obecna jest na rynku od wielu lat. Każdy zna przecież kultowe buty halowe Joma Top Flex lub słyszał o drużynie, której trykoty produkowane są właśnie przez hiszpańską firmę. Getry piłkarskie Joma nie odstają od reszty asortymentu i znane są ze swojej wytrzymałości.

Jakie getry piłkarskie Joma znajdziemy w R-GOL?
Zacząć należy od podstawowego modelu. Getry Joma Classic cenione są na całym świecie, a wszystko przez prostotę oraz najwyższą jakość wykonania. Wykonane z poliamidu oraz elastanu getry Joma Classic cechują się dużą wytrzymałością, a syntetyczne materiały sprawiają, że skarpety nie wchłaniają wody. Ten klasyczny model znajdziemy obecnie pod nazwą Classic III, ponieważ jest to już trzecia generacja tego produktu. Oczywiście getry Joma Classic dostępne są w wielu różnych kolorach, dzięki czemu idealnie sprawdzą się jako element stroju amatorskiej drużyny. Dodatkowo jest to świetna propozycja dla najmłodszych. Najnowsza edycja modelu nie posiada nazwy producenta w widocznym miejscu, dzięki czemu getry te mogą być używane jako zamiennik klubowych odpowiedników. Drugi model dostępny w naszym sklepie nosi nazwę Joma Premier. Getry piłkarskie Joma Premier to udoskonalona konstrukcja oparta na klasykach opisanych wcześniej. Delikatnie odmieniony splot materiału sprawia, że getry te schną szybciej oraz lepiej leżą na łydce. Getry Joma Premier posiadają również charakterystyczny design oraz logo marki umieszone na części piszczelowej. Wszystkie modele getrów Joma posiadają specjalne ściągacze na środku stopy oraz zaraz nad nią. Pierwszy ściągacz ma za zadanie dopasować materiał do stopy użytkownika, zaś drugi ma podtrzymywać ochraniacz w optymalnej pozycji. Zastosowanie takich rozwiązań nie tylko wpływa na wygodę, ale również na bezpieczeństwo. Odpowiednio ustawiony ochraniacz chroni kość piszczelową przed uderzeniami.

Czym charakteryzują się getry Joma?
Szczególną uwagę należy zwrócić na materiał, z którego wykonane są getry piłkarskie Joma. Poliamid oraz elastan nie absorbują wody w takim stopniu jak naturalne materiały, dzięki czemu getry nie stają się mokre i ciężkie, nawet podczas ciężkiego treningu lub meczu. Kolejnym wyjątkowym aspektem jest wytrzymałość. Getry Joma słyną ze swojej długowieczności i nie straszne są im wślizgi oraz częste prania. Wyraziste kolory również utrzymują się bardzo długo, co sprawia, że getry nie odstają kolorystycznie od reszty stroju piłkarskiego. Oczywiście nie można zapomnieć o wygodzie. Delikatny, lecz mocny materiał idealnie dopasowuje się do kształtu każdej nogi. Dodatkowo getry piłkarskie Joma świetnie podtrzymują ochraniacze na piszczele. Te wszystkie cechy składają się na prosty, choć niesamowity produkt, który od lat wybierany jest zarówno przez profesjonalne drużyny sportowe, jak i przez amatorów, którzy ponad wszystko cenią sobie jakość wykonania. Getry Joma od lat znane są w środowisku piłkarskim. Znajdziemy je na nogach zawodników z takich klubów jak: Atalanta, Torino oraz Hoffenheim. Oczywiście każdy klub posiada swoje własne kolorystyki strojów, w tym wyjątkowe getry Joma. Getry piłkarskie Joma są niezwykle miękkie i nie podrażniają skóry, a dodatkowo zatrzymują swój anatomiczny kształt nawet po wielu praniach w pralce. Ściągacze, które występują na wysokości śródstopia oraz nad kostką nawet po wielu miesiącach intensywnej gry spełniają swoje zadanie i utrzymują w ryzach zarówno samą stopę, jak i ochraniacze na piszczele. Getry Joma należy dopasować pod względem rozmiaru stopy. Tylko odpowiednio dobrany rozmiar będzie spełniał swoją rolę, ponieważ w przypadku za dużych getrów może dojść do obtarć spowodowanych luźnym materiałem, zaś za małe getry będą uwierały oraz mogą negatywnie wpłynąć na krążenie. Jeżeli dobierzemy odpowiedni rozmiar, możemy być pewni jednego – getry Joma to dobry wybór.