Rękawice bramkarskie Select

Rękawice bramkarskie Select – Rękawice bramkarskie Select odznaczają się doskonałym dopasowaniem oraz spełniają wymogi zarówno najlepszych bramkarzy w ligach kobiet i mężczyzn jak i młodych, aspirujących zawodników w całej Europie. Świetnej jakości materiały oraz wieloletnie doświadczenie marki sprawiają, że rękawice dla bramkarzy Select są propozycją idealną dla osób, które cenią sobie wygodę oraz wytrzymałość.

Czym charakteryzują się rękawice Select?
Przede wszystkim największe wrażenie robią zastosowane technologie. Zarówno w treningowych, jak i w profesjonalnych rękawicach uświadczymy wysokiej klasy lateks, który skutecznie amortyzuje uderzenia niezależnie od poziomu zaawansowania rękawic. Większość rękawic bramkarskich Select posiada strefę Punch Zone, która zlokalizowana jest na zewnętrznej części rękawicy i pomaga w piąstkowaniu, dzięki grubszej warstwie lateksu. Dla przykładu najwyższy model Select 88 PRO GRIP wyposażono w elastyczną wkładkę między palcem wskazującym a kciukiem, która zapewnia optymalną swobodę ruchu. Grzbiet dłoni pokryto 3 mm warstwą tłoczonego miękkiego lateksu, połączoną z natryskiwanym termicznie gumowym wzorem. Dzięki temu rękawica jest bardziej miękka i giętka niż kiedykolwiek wcześniej. Szeroki pasek nadgarstkowy zapewnia poczucie stabilności i ochrony nadgarstka. Najważniejszą kwestią jest jednak oczywiście dłoń. Lateks NOVA Grip 3 mm gwarantuje doskonały chwyt w każdej pogodzie.

Rękawice dla bramkarzy Select są dostępne w każdym możliwym szyciu. Podstawowym rodzajem jest szycie Flat. Tradycyjny krój rękawic typu Flat Palm zapewnia większą powierzchnię styku i elastyczność ruchów. Ten typ rękawicy Select charakteryzuje się zwykle luźniejszym dopasowaniem niż wiele innych krojów i zapewnia więcej miejsca na palce. Krój Flat Cut to najpopularniejszy wybór dla osób szukających rękawic chroniących palce. Drugi typ to krój Hyla Cut. Łączy najlepsze właściwości kroju zaokrąglonego i płaskiego. Lateks otacza końcówkę każdego palca, gwarantując doskonałe dopasowanie i połączony jest z płasko uszytą częścią dłoniową, co zapewnia palcom większy komfort i przewiewność. Wyjątkowe połączenie dopasowania i miękkości tkaniny pozwala użytkownikowi korzystać z zalet zaokrąglonego kroju rękawicy wokół palców z elastycznością zapewnianą przez krój płaski. Ostatni rodzaj jaki znajdziemy w rękawicach bramkarskich Select to krój Negative ze szwami wewnętrznymi. Popularny krój, który przypomina krój Flat Cut. Rękawice tego typu mają również wzmocnienia między częścią wewnętrzną i zewnętrzną. Wzmocnienia rękawic bramkarskich Select 88 również są wykonane z lateksu, co gwarantuje doskonałą przyczepność rękawicy do piłki. Krój Negative Cut zapewnia lepsze dopasowanie — palce są utrzymywane na miejscu, co gwarantuje optymalną chwytność piłki. Jest to krój najchętniej wybierany przez profesjonalistów. Rękawice Select znajdziemy również z usztywnieniem palców. Takie rozwiązanie skierowane jest dla osób po urazach dłoni oraz dla bramkarzy ceniących sobie bezpieczeństwo ponad wszystko. Poza tym dostępne są też modele posiadające mocne, bandażowe zapięcie, które świetnie usztywnia nadgarstek oraz sprawia, że rękawica jest idealnie dopasowana do każdej ręki.

Absolutnym wyjątkiem i hitem są rękawice bramkarskie Select przeznaczone do futsalu. Otwarte końcówki palców mają za zadanie ułatwić kontrolę na małym boisku, lecz jednocześnie mają oczywiście amortyzować uderzenia, które na hali mają często zdecydowanie większą siłę ze względu na mały metraż boiska i małe odstępy pomiędzy zawodnikami. Rękawice dla bramkarzy Select są synonimem jakości. Choć firma znana jest głównie z ogólnie rozumianego sprzętu piłkarskiego oraz piłek, to należy zaznaczyć, że rękawice bramkarskie Select to najwyższa światowa półka, a modele dostępne w ofercie producenta zadowolą zarówno fanów klasycznego designu, jak i młodych adeptów piłki nożnej, którzy szukają niestandardowych kolorów oraz wzorów. Niezależnie jednak od wyglądu, rękawice bramkarskie Select to zawsze dobry wybór.

Kategorie podobne: Outlet, Outlet Rękawice Bramkarskie.