Plac Pułaskiego 7, lok.28


Tutaj wszystko się zaczęło. Olsztyn jest kolebką R-GOL i to właśnie w stolicy Warmii i Mazur powstał nasz pierwszy, w pełni profesjonalny sklep piłkarski. Kilka lat temu było to jedno z pierwszych takich miejsc na piłkarskiej mapie Polski. Choć do teraz otworzyliśmy już kolejne miejsca dla fanatyków futbolu, to placówka przy Placu Pułaskiego 7 wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością.

R-GOL.com
Olsztyn

C.H. Manhattan
Plac Pułaskiego 7, lok.28
10-515 Olsztyn

E-mail: [email protected]

poniedziałek - piątek 11:00-18:00
sobota: 10.00 - 14.30

Żaden zadeklarowany fan piłki nożnej nie może przejść obojętnie obok naszego sklepu zlokalizowanego blisko centrum miasta w olsztyńskim Manhattanie. Przy Placu Pułaskiego 7 znajdziecie najnowsze modele piłkarskich butów, koszulki europejskich potentatów, oficjalne piłki — innymi słowy wszystko to, co jest potrzebne do szczęścia zarówno amatorom, jak i profesjonalnym piłkarzom (których notabene często da się tutaj spotkać). Placówka to od lat mekka dla wszystkich miłośników futbolu z całego województwa. W doborze odpowiedniego sprzętu naszym klientom pomoże nie tylko wykwalifikowana załoga, ale także elektronika, która wyposażona jest we wszystkie niezbędne informacje o sprzęcie.

R-GOL.com to także oficjalny partner Polskiego Związku Piłki Nożnej, a w naszych placówkach, także tej olsztyńskiej, możecie kupić oryginalne trykoty polskiej reprezentacji. Koszulki to jednak nie wszystko, czekają na Was gadżety niezbędne do kibicowania biało-czerwonym, a także mnóstwo innych produktów ściśle związanych z drużyną narodową.