Bramki treningowe

Aby osiągnąć mistrzostwo należy trenować. Ciężko jest ćwiczyć bez odpowiedniego sprzętu, a takim sprzętem są właśnie treningowe bramki. Bramki z tej kategorii cechują się różnorodnością, ponieważ znaleźć można rozwiązania metalowe, materiałowe, oraz plastikowe. Bez wątpienia każdy znajdzie model skrojony na swoje potrzeby.

Do czego służą bramki treningowe?
Tego typu bramki używamy, kiedy nie mamy do dyspozycji pełnowymiarowego boiska bądź nie mamy dostępu do klasycznych bramek. Mniejsze pole gry wymaga odpowiednio mniejszych bramek. Świetnym rozwiązaniem jest też używanie mniejszych bramek jako elementu treningu celności podań i strzałów. Nie można tez zapomnieć o tym, że juniorzy również wykorzystują mniejsze, treningowe bramki. Zdecydowanym plusem jest mobilność. Mini-bramki są lekkie oraz bardzo często można rozłożyć je w kilka sekund, dzięki czemu każdy ogród może zamienić się w futbolową arenę w mgnieniu oka. Nawet większe, odpowiadające rozmiarowi ligowych bramek modele są zaprojektowane z myślą o składaniu i rozkładaniu.

Jakie bramki treningowe znajdziemy w R-GOL?
BAZOOKA – Legendarne już składane modele podbiły świat zaczynając od małych akademii, a kończąc na klubach pokroju Arsenalu. Bramka może być używana na każdej powierzchni, zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Unikalna zintegrowana konstrukcja teleskopowa z praktycznym pokrowcem sprawia, iż bramka idealnie nadaje się do transportu. Mini bramki Bazooka są wyznacznikiem standardu na rynku. Znane są ze swojej niezawodności i prostoty obsługi.
EXIT – W przypadku tej firmy na pierwszym miejscu stawiana jest zawsze wytrzymałość. Większość modeli tego producenta, pomijając składane bramki, jest wykonanych z metalu pokrytego materiałem, dzięki czemu bramki do piłki nożnej Exit są niezwykle wytrzymałe, choć cięższe w porównaniu do konkurencji. Mimo większej wagi nadal prezentują wysoką mobilność.
SKLZ – Bramki tej firmy rozpoznać można za sprawą żółtego koloru, lecz wyróżniają się też przez wysoką jakość wykonania. Marka SKLZ produkuje profesjonalny sprzęt treningowy, w tym właśnie bramki treningowe. Łatwe do zamontowania, w wielu rozmiarach idealnie nadają się na amatorskie turnieje piłkarskie oraz treningi. Lekka, ale jednocześnie wytrzymała konstrukcja jest świetnym rozwiązaniem również dla najmłodszych. Jednym z najpopularniejszych modeli jest składana bramka do piłki nożnej, która rozkłada się w kilka sekund. Mini bramki tego typu są używane przez wiele akademii.
YAKIMASPORT – Ta znana marka również cieszy się popularnością. Duży wybór modeli oraz doświadczenie w tworzeniu sprzętu powodują, że wybór bramki piłkarskiej Yakimasport zawsze jest dobrym wyborem. Małe bramki treningowe tej marki cechują się dużą amortyzacją strzałów. W ofercie producenta znajdziemy modele lekkie, które mimo niskiej wagi świetnie zatrzymują nawet najmocniejsze uderzenia.
PURE2IMPROVE – Podobnie do firmy SKLZ, ta marka również cieszy się niezwykłą popularnością za sprawą swoich treningowych modeli. Rozkładane modele sprzedawane w zestawach są idealnym rozwiązaniem dla osób, które swoje boisko zabierają wszędzie tam, gdzie trenują.