Puma Future

Puma Future – Jeden z największych sukcesów w historii marki zrodził się w 2017 roku. Rewolucyjny, jak na tamten czas system wiązania z miejsca stał się hitem. Cztery lata później buty piłkarskie Puma Future nadal są wizytówką niemieckiej marki, a coraz to nowsze generacje modelu podbijają serca zawodników. Choć pierwotny koncept modelu został znacząco zmodyfikowany, to najważniejsze cechy modelu zostały zachowane i ulepszone.

Czym charakteryzują się buty Puma Future?

Najnowsza odsłona kultowego już modelu to istny majstersztyk. Korki Puma Future Z stworzone zostały przy współpracy z samym Neymarem, który stał się nową twarzą linii. Lata zdobytego doświadczenia połączone zostały z najnowszymi technologiami, a szybki i efektowny styl gry Brazylijczyka stał się natchnieniem dla twórców nowej wersji Puma Future. Najważniejszym elementem butów Puma Future Z jest bez wątpienia pasek FUZIONFIT+, który znajduje się w środkowej sekcji cholewki. Wspiera on bowiem stopę i zapewnia idealne dopasowanie. Za stabilizację odpowiada nowatorska podeszwa Dynamic Motion System, a powłoka GripControl zapewnia najlepszą kontrolę nad piłką. Buty piłkarskie Puma Future są stworzone dla zawodników szybkich i zwinnych, którzy często zmieniają kierunek biegu oraz nie boją się dryblować. Oczywiście buty Puma Future Z to w pełni syntetyczny model. Materiały użyte do produkcji tego modelu są wyjątkowo wytrzymałe, a jednocześnie lekkie. Największą zaletą takiego rozwiązania jest jednak dopasowanie. Tkany materiał idealnie przylega do stopy przyjmując anatomiczny kształt.

Jakie rodzaje korków Puma Future Z dostępne są w R-GOL.COM?

Puma Future Z 4.1 - Rekreacyjna wersja modelu skierowana jest do osób, które nie trenują regularnie. Zamiast najnowszych technologii znajdziemy sprawdzone materiały. Wytłaczane wzory wspomagają kontrolę, zaś wygodna cholewka dopasuje się do stopy.

Puma Future Z 3.1 - Model ten idealnie sprawdzi się podczas regularnych treningów. Lepszej jakości materiały oraz technologie, takie jak pasek FUZIONFIT sprawiają, że but lepiej leży na stopie, a niższa waga wspomaga zwinność.

Puma Future Z 2.1 - Półprofesjonalna półka oferuje już wysokiej klasy rozwiązania na czele z cholewką wykonaną w pełni z tkanego, lekkiego materiału, który pokryty został powłoką GripControl Pro, która znacznie ułatwia kontrolę nad piłka.

Puma Future Z 1.1 - Najwyższy poziom zaawansowania. W tej opcji uświadczyć można najlepsze materiały oraz udoskonalone rozwiązania, takie jak pasek FUZIONFIT+. Lekka podeszwa Dynamic Motion System wspiera szybkie i zwinne ruchy, a wkładka z technologią NANOGRIP sprawia, że stopa nie porusza się wewnątrz korków.

Wszystkie poziomy zaawansowania butów Puma Future Z dostępne są z podeszwami FG/AG, które nadają się zarówno na trawę naturalną, jak i sztuczną. Oczywiście prócz tego rodzaju korków znajdziemy również tradycyjne wkręty przeznaczone na mokre, błotniste, naturalne murawy. Lecz buty piłkarskie Puma Future to także turfy oraz halówki. Wszystkie podeszwy zastosowane w halówkach Puma posiadają oznaczenie Non Marking, co w praktyce oznacza, że buty nie pozostawiają śladów na parkiecie nawet w przypadku czarnej podeszwy Uwagę zwrócić należy na wyjątkową wersję modelu o nazwie Puma Future Z Pro Cage. Posiada on gumową podeszwę zewnętrzna o niskim profilu z licznymi kolcami i technologią Dynamic Motion System oraz mikroperforowane wyściełanie pięty zapewniające piętom wygodę i stabilność. Puma dba również o młodych zawodników. Juniorskie buty piłkarskie Puma Future to dokładnie te same technologie oraz materiały, jakie znajdziemy w seniorskich odpowiednikach. Jest to ewenement, ponieważ zazwyczaj producenci stosują nieco inne rozwiązania w butach dziecięcych. Cała seria znana już jest w środowisku piłkarskim i powoli nabiera statusu kultowych butów. Korki Future są poważną konkurencją dla takich gigantów jak Nike czy Adidas, którzy nie posiadają podobnych technologii. Puma ma tendencję do częstego zmieniania modeli, lecz ten jeden wyjątkowo długo utrzymuje się na rynku, co oznacza, że jest bardzo chętnie kupowany. Buty piłkarskie Puma Future posiadają wyjątkową tabelę rozmiarów, przez co długość wkładki jest zazwyczaj o 0,5cm większa niż w tym samym rozmiarze u innych producentów. Każdy model buta jest jednak inny. Różnice robi sam materiał, z którego buty są wykonane, ale również kształt cholewki konkretnych poziomów zaawansowania. Buty piłkarskie Puma Future Z są idealną propozycją dla napastników oraz środkowych pomocników, którzy swoją grę bazują na zwinności. Wszystkie technologie zastosowane w korkach, halówkach oraz turfach Puma Future Z mają jeden cel - polepszyć szybkość oraz zwinność posiadacza. Twarzą linii Future Z stał się przecież sam Neymar. Znany system sznurowania Netfit został porzucony po trzech latach obecności na rynku. Technologia ta była dobrze przyjęta, jednak w ciągle zmieniającym się świecie nie ma miejsca na stagnację i korki Puma Future Z otrzymały świeże rozwiązanie, które usprawni grę wielu zawodnikom.