Płotki treningowe

Płotki treningowe dostępne w sklepie piłkarskim w Polsce R-GOL.com, to świetne rozwiązanie do treningu piłkarskiego. Jest to produkt niezbędny do ćwiczeń i rozwoju zawodnika. Drużyny piłkarskie na każdym poziomie - amatorskim, półprofesjonalnym, profesjonalny, zawodowym - powinny korzystać z płotków treningowych. Dzięki płotkom na boisko piłkarz rozwija skoczność, szybkość, siłę, koordynację, wytrzymałość i kondycję. Płotki do treningu w sklepie R-GOL.com to profesjonalny produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu to akcesorium posłuży do wielu treningów. Poza tym tworzywo z którego są wykonane jest lekkie, co powoduje, że płynnie możesz zmieniać ich ustawienie, bez męczenia się na ich dźwiganie. Dodatkowo można je złożyć i zapakować w wygodną torbę, zwiększającą komfort korzystania i transportowania tego akcesorium treningowego. Materiał, z którego są wykonane jest dodatkowo wzmocniony i elastyczny, co zwiększa jego wytrzymałość nawet przy nadepnięcia, uderzeniach, czy kopnięciach. Ponad to dostęp wielu kolorów umożliwia dokonanie wyboru z który spowoduje pełnię satysfakcji. Można wybrać płotki piłkarskie w różnym rozmiarze, przez co idealnie dopasujesz trening do aktualnej części sezonu. Występują również takie, w których można regulować wysokość, dzięki czemu trening będzie w 100% dostosowany pod wymagania i oczekiwania drużyny. Płotki dla piłkarzy firmy yakima, sklz, pure2improve to najwyższej klasy produkt, dzięki czemu wejdziesz na wyższy poziom sprawności. Idealnie sprawdzają się podczas okresów przygotowawczych i nie tylko.

Płotki regulowane pure2improve 5pack sprint hurdles o kodzie produktu 02218, to świetny zestaw 5 płotków z możliwością dostosowania wysokości pod indywidualne plany treningowe. Dodatkowo kupując ten produkt otrzymujesz wygodną torbę do przechowywania i przenoszenia towaru. Korzystając z tego produktu zyskujesz bardzo dużo możliwości ćwiczeń rozwojowych sportowca. Dodatkowo wzmacniając swoje ciało trenując z wykorzystaniem tego akcesorium minimalizuje się ryzyko kontuzji. Płotki mają możliwość regulacji wysokości w zakresie od 20 cm do 30 cm.

Płotki treningowe SKLZ 6 pack o kodzie produktu SK6800166 to zestaw 6 sztuk płotków. Wykonane są one z elastycznego materiału, dzięki czemu wytrzymują i uginają się podczas nadepnięcia, czy kopnięcia. To powoduje, że jest to produkt bardzo wytrzymały i posłuży na dużą ilość treningów. Poza tym są bardzo lekkie, a korzystanie z nich to czysta przyjemność. Żółty kolor produktu powoduje, że są one dobrze widoczne i ułatwiają trening. Rozmiar płotków to 52 cm szerokości oraz 15 cm wysokości.

Płotki treningowe SKLZ speed hurdles pro o kodzie produktu SK6800165 to innowacyjny produkt tej firmy. Ich niekonwencjonalne wykonanie powoduje, że są niezwykle praktyczne i bardzo komfortowe. Ich wytrzymałość jest bardzo duża, dzięki elastycznej budowie płotków. Z pewnością, będzie to zakup na lata. Dodatkowo są one bardzo lekkie, dzięki czemu sprawnie zmienisz ćwiczenie, nie wkładając w to siły. W zestawie znajduje się 6 płotków o różnej wysokości. Najmniejszy ma wysokość 15 cm, średni rozmiar to 22.5 cm, najwyższe płotki mają 30 cm. To powoduje, że ustawisz trening pod wszystkie wymagania i dodatkowo możesz różnicować je na przemian, uatrakcyjniając zajęcia. To spowoduje, że forma zawodnika wzrośnie do kolejnego poziomu.

W sklepie R-GOL masz pewność zaangażowania osób w niej pracujących. To powoduje, że nasi doradcy pomogą wybrać odpowiedni produkt, a poziom obsługi Klienta będzie w pełni satysfakcjonujący. Pracujemy z pasją. Skutkiem tego jest fakt, że sklep cechuje się wysokimi recenzjami od Klienów - jest to 100% pozytywnych opinii. Dodatkowo R-GOL.com oferuje darmową wysyłkę i zwrot jeśli zakup nie będzie trafiony. Poza tym w R-GOL można przystąpić do programu lojalnościowego, dzięki któremu robiąc transakcje zarabiasz i zbierasz pieniądze na kolejne zakupy! cashback w wysokości 10% wartości zamówienia to świetne rozwiązanie dla Piłkarzy, którzy regularnie potrzebują produktów piłkarskich, a dzięki cashback każde kolejne zamówienie jest tańsze! Sklep R-GOL dbając o swoich Klientów regularnie organizuje akcje promocyjne, czy sezonowe wyprzedaże produktów, dzięki temu możesz zrobić zakupy i wybrać swoje ulubione produkty w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach.