Typ Produktu

Drużyna

Rozmiar

Piłki FC Barcelona

Dla wielu najlepszy klub XXI wieku. Z Pepem Guardiolą za sterami i z Lionelem Messim na czele FC Barcelona sięgała niemal po wszystkie trofea. Zachwycał swoją grą i głodem zwycięstwa. Mimo ponad stuletniej tradycji klubu i masy kibiców na całym świecie to właśnie ten okres sprawił, że rzesze fanów piłki nożnej zakochały się w Blaugranie a liczba ich zwolenników błyskawicznie rosła. Rozpoznawalność klubu urosła do takiej skali, że osoby w żaden sposób nie związane z piłką nożną bardzo dobrze znały Barce a każdy z nas miał co najmniej kilku znajomych, którzy byli ich kibicami. Mając na uwadze ich miłość do tego klubu na pewno nie raz się zastanawiałeś/aś jaki prezent pogłębiły jego kibicowską miłość. Mniej typowym ale bardzo ciekawym pomysłem jest wręczenie piłki nożnej FC Barcelona.

Piłki posiadają różne rozmiary dlatego wybierając je jako prezent warto się zastanowić jaki rozmiar dobrać. Piłki nożne Nike w rozmiarze 1 doskonale nadają się do gry dla bardzo młodych zawodników, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki, ale także dla starszych graczy, którzy chcą podnieść swoje umiejętności techniczne. Jest to również idealny produkt na prezent dla fana futbolu oraz do zabawy ze znajomymi. Piłki Nike w rozmiarze 1 należą do grupy rekreacyjnych piłek Nike, a ich waga waha się pomiędzy 200, a 225 gramów. Gumowa dętka zwiększa odporność na utratę powietrza i odkształcanie. Wielopanelowa konstrukcja zapewnia precyzyjny lot piłki, a zszywana maszynowo powłoka optymalizuje kształt, wyczucie i trwałość. Piłki nożne Nike w rozmiarze 3 są odpowiednie dla zabawy i rekreacji oraz do treningu dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Ich waga waha się w granicach 300 – 330 gramów i charakteryzuje je szyty rodzaj łączenia łat. Piłki Nike w rozmiarze 4 przeznaczone są do gry w kategoriach juniorskich, dla początkujących trampkarzy. Waga piłek w rozmiarze 4 powinna wynosić 350 - 390 gramów. Można znaleźć również piłki „lightweight” o wadze obniżonej do 290 gramów. W tym rozmiarze firma wprowadziła piłki Nike o zaawansowaniu rekreacyjnym i treningowym. Te drugie są o wiele wytrzymalsze, więc nadają się do treningów zespołowych i indywidualnych. Charakteryzuje je szyty rodzaj łączenia łat. Piłki nożne Nike w rozmiarze 5 to tradycyjny i najpopularniejszy rozmiar piłek. Grają i trenują nią wszystkie drużyny seniorskie na świecie. Ich prawidłowa waga powinna wynosić 410 – 450 gramów, ale można znaleźć również piłki typu „lightweight” o wadze obniżonej do 350 gramów. Wyróżnia się tu zaawansowanie rekreacyjne, treningowe oraz meczowe. Łaty piłek meczowych są łączone poprzez klejenie termiczne, a pozostałe dwa rodzaje są szyte.

Piłki dostępne w R-GOL.com:
Piłka do piłki nożnej FC Barcelona Skills Mini to piłka w rozmiarze 1. Stanowi połączenie jakości i wydajności, dlatego jest idealna do treningów i gry rekreacyjnej dla najmłodszych jak i dla starszych. Klubowe grafiki zwiększają widoczność piłki i pozwalają wyrazić dumę kibica. Tradycyjna wieloelementowa konstrukcja zapewnia sportowy wygląd. Zszywana maszynowo powłoka optymalizuje kształt, wyczucie i trwałość. Grafiki klubu FC Barcelona wyrażają uznanie dla słynnej drużyny. Piłka FC Barcelona Pitch w rozmiarze 5 wyprodukowaną przez firmę Nike. Wykonano ją z wykorzystaniem 12-panelowej konstrukcji, która zapewnia przewidywalny oraz precyzyjny lot,a efektowna klubowa grafika nadaje jej dodatkowych walorów estetycznych i zwiększa widoczność. Piłka ta przeznaczona jest do rekreacyjnej gry na trawie naturalnej. Piłka Strike jest dostępna w rozmiarach 4 i 5 wyprodukowaną przez firmę Nike do gry na poziomie amatorskim i rekreacyjnym. Została ona stworzona z dwunastu szytych warstw materiału, dzięki czemu oferuje doskonałą wytrzymałość i wysoki komfort użytkowania, a efektowna grafika Visual Power nadaje jej dodatkowych walorów estetycznych, zwiększa widoczność i świetnie oddaje przynależność kibicowską. Istotnym elementem są także specjalne nacięcia Nike Aerowtrac poprawiające precyzję lotu piłki oraz teksturowana powłoka, która gwarantuje doskonałe czucie piłki. Piłka ta przeznaczona jest do rekreacyjnej gry na trawie naturalnej. Halowa piłka Nike Futsal Maestro wyprodukowana przez firmę Nike. Piłka do piłki nożnej opracowana z myślą o grze na małym boisku, umożliwia doskonałe czucie piłki. Kontrastowe grafiki w modernistycznym stylu nawiązują do klubu z Katalonii i jednocześnie zwiększają jej widoczność, a trwała teksturowana konstrukcja ułatwia kontrolę. Ręcznie szyta konstrukcja jest trwała i odporna na ścieranie. Teksturowana powłoka pozwala na doskonałe czucie piłki. Treningowa piłka Nike Futsal Pro przeznaczona jest do gry na hali.

Szeroki wybór, ciekawe grafiki i uniwersalność sprawiają, że Piłki Nożne FC Barcelona są idealnym pomysłem na prezent. Nadają się do gry, do zabawy, do treningu a nawet jako jedno z trofeum kibicowskie wyeksponowane w salonie. Równie zadowoleni będą najmłodsi fani Blaugrany jak i Ci starsi z większym doświadczeniem w kibicowaniu. Więc jeśli sam jesteś miłośnikiem Barcy albo znasz kogoś kto nie wytrzymuje dnia bez czytania newsów i informacji na temat swojej ukochanej drużyny ze stolicy Katalonii właśnie znalazłeś produkt, który umocni więź z klubem i wyróżni Cię wśród kibiców.


Kategorie podobne: KIDS FC Barcelona.