Pachołki

Największy sklep piłkarski w Polsce oraz jeden z większych w Europie R-GOL.com, oferuje pachołki treningowe, które są świetnym rozwiązaniem do treningu piłkarskiego. Jest to produkt niezbędny do ćwiczeń i rozwoju zawodnika. Drużyny piłkarskie na każdym poziomie - amatorskim, półprofesjonalnym, profesjonalnym - zawodowym powinny korzystać z pachołków piłkarskich. Ten produkt można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Powoduje on, że piłkarz rozwija szybkość, siłę, koordynację, zwinność, sprawność, wytrzymałość, kondycję oraz kontrolę nad piłką. Duży wybór pachołków pozwala idealnie dopasować produkt do założeń treningowych. Ponad to mogą służyć jako znaczniki pola. Pachołki znajdujące się w R-GOL to profesjonalne i wysokiej jakości produkty, które cechują się dużą wytrzymałością i funkcjonalnością. Specjalny materiał, z którego są wykonane gwarantuje zadowolenie z produktu i to, że posłużą one na długie lata. Producenci takich renomowanych marek jak SKLZ, Pure2Improve, czy Yakima proponują towar najwyższej klasy.

Bardzo popularny wybór to okrągłe pachołki, zwane inaczej grzybkami czy talerzykami o wysokości 5 cm lub 3 cm. Dzięki swojemu lekkiemu i elastycznemu materiałowi są bardzo żywotne i komfortowe w użyciu. Taki rodzaj oferowany jest przez markę Yakima, ich kod to 100006, SKLZ Agiliti Cones w postaci zestawu 20 sztuk, o kodzie NSK000022 lub Pure2imprive Cone zawierający 50 sztuk pachołków o kodzie 03595. Kolejnym świetnym rozwiązaniem są pachołki Chińczyk marki Yakima. Są one o kształcie stożka. Dodatkowo ich dużym atutem są otwory, dzięki którym można ustawić w nich tyczki na różnych wysokościach. Ponadto są bardzo lekkie, wkładając do torby piłkarskiej z pewnością jej dodatkowo nie dociążysz. Możliwe konfiguracje to 5, 10 lub 15cm. Pachołki SKLZ Mini Cones 50 lub 20 sztuk o indywidualnym kodzie SC-AMC999-020-01 oraz SC-AMC999-001-01 to perfekcyjne rozwiązanie do treningu nie tylko piłkarskiego. Ich elastyczny, lekki materiał gwarantuje, że wytrzymają długi czas, a nadepnięcie przez sportowca nie powoduje uszkodzeń. W zestawie znajdują się 2 kolory - żółty i czerwony, rozdzielone po połowie. W R-GOL.com znajdziesz również pachołki SKLZ PRO Training Agility Cones. Mają one wysokość 15 cm. Ich żółty kolor perfekcyjnie odznacza się na boisku, dzięki czemu są bardzo widoczne. Stworzone są z materiału najwyższej jakości, który daje gwarancję wielu lat zadowolenia z produktu. Nieco inny kształt, lecz przypominający bardziej klasyczne pachołki oferuje firma Pure2improve. Model o kodzie produktu 02184 oraz 02185 to zestawy 6 sztuk, które mają wysokość 15 cm lub 30 cm. Cały komplet jest koloru czerwonego, a wysokiej jakości materiał spełni założone oczekiwania. W pachołkach tych znajdują się otwory, dzięki którym można zastosować tyczki. To zdecydowanie rozszerza możliwości treningowe. Yakimasport udostępnia pachołki o wysokości 38 cm lub 23 cm, z możliwością zakupu na sztuki - kupujesz tyle, ile naprawdę potrzebujesz! Szeroki wachlarz dostępnych kolorów umożliwia dopasowanie ich pod Twoje własne wymagania. Pachołki te posiadają otwory na tyczki, dzięki którym wykorzystasz je np. jako płotki do treningu skoczności i koordynacji. Kody tych produktów, to m.in. 100056. Jeszcze jedna propozycja od Yakimasport to pachołek 23 cm z możliwością wykorzystania jego wierzchołka na ułożenie tyczki. Poza tym pachołek ma dodatkowe otwory. Dostępna jest szeroka gama kolorów i możliwość kupienia na sztuki. Materiał testowany przez wiele lat na różnych modelach pachołków gwarantuje odpowiedni komfort podczas używania tego produktu. Indywidualny kod tego produktu to 100259.

Dodatkowym rozwiązaniem urozmaicającym trening z pachołkami są materiałowe nakładki na pachołki z numerami w czerwonym kolorze. W zestawie znajduje się 10 „koszulek” z numerami od 1 do 10. Dzięki zastosowaniu elastycznego materiału pasują one na pachołki o wysokości 23cm i 38cm. Idealnie zdają egzamin jako uatrakcyjnienie treningu, czy oznaczenie pachołków podczas gierek ze zmniejszoną liczbą graczy. W sklepie R-GOL masz pewność zaangażowania osób w niej pracujących. To powoduje, że nasi doradcy pomogą wybrać odpowiedni produkt, a poziom obsługi Klienta będzie w pełni satysfakcjonujący. Pracujemy z pasją. Skutkiem tego jest fakt, że sklep cechuje się wysokimi recenzjami od Klienów - jest to 100% pozytywnych opinii. Dodatkowo R-GOL.com oferuje darmową wysyłkę i zwrot jeśli zakup nie będzie trafiony. Poza tym w R-GOL można przystąpić do programu lojalnościowego, dzięki któremu robiąc transakcje zarabiasz i zbierasz pieniądze na kolejne zakupy! cashback w wysokości 10% wartości zamówienia to świetne rozwiązanie dla Piłkarzy, którzy regularnie potrzebują produktów piłkarskich, a dzięki caschback każde kolejne zamówienie jest tańsze! Sklep R-GOL dbając o swoich Klientów regularnie organizuje akcje promocyjne, czy sezonowe wyprzedaże produktów, dzięki temu możesz zrobić zakupy i wybrać swoje ulubione produkty w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach.