Wymiany i Zwroty

ZWROTY

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

Masz 30 dni na zwrot zamówienia (odstąpienie od umowy zawartej na odległość). Czas liczony jest od daty otrzymania przez Ciebie ostatniej rzeczy będącej przedmiotem zamówienia.

Zwrotu pieniędzy, zgodnie z obowiązującym prawem, dokonujemy nie później niż w ciągu 14 dni licząc od dnia otrzymania przez nas odesłanych produktów. Jednakże zazwyczaj ten proces jest szybszy.

W zależności od tego jaką wybrałeś formę płatności, tą samą drogą otrzymasz zwrot środków. Jeśli opłaciłeś zamówienie za pobraniem lub przelewem tradycyjnym, zwrot nastąpi na konto bankowe wskazane przez Ciebie w Formularzu Zwrotu.

Jak zwrócić zamówienie? To bardzo proste! Masz kilka opcji do wyboru:


1. DARMOWY ZWROT W PACZKOMACIE


Dokonasz go w kliku prostych krokach korzystając ze strony www.szybkiezwroty.pl. Wszelkie informacje dotyczące procedury znajdziesz właśnie na tej stronie. Zawsze pamiętaj o dołączeniu do paczki formularza zwrotu. Znacznie przyśpieszy to proces zwrotu pieniędzy.

2. DARMOWY ZWROT W SKLEPIE STACJONARNYM


Bez względu na wartość Twojego zamówienia, metodę dostawy oraz to, czy składałeś zamówienie po zalogowaniu, czy bez rejestracji, możesz ZA DARMO dokonać zwrotu w dowolnym sklepie R-GOL.com. Przekaż pracownikowi sklepu towar, wypełniony formularz zwrotu oraz paragon lub inny dowód zakupu.

3. ZWROT NA WŁASNY KOSZT


Jeśli nie chcesz korzystać z opcji darmowego zwrotu, prosimy o odesłanie zamówienia na własny koszt. W takim przypadku niezbędne będzie wypełnienie formularza zwrotu (jeśli z jakichś powodów nie chcesz lub nie możesz wysłać oświadczenia na przygotowanym przez nas formularzu, możesz to zrobić na piśmie przygotowanym we własnym zakresie), włożenie formularza, a także dowodu zakupu do paczki. Zwroty prosimy kierować na adres:

Adres do wysyłki:
R-GOL Marcin Radziwon Spółka Komandytowa
ul. Górka 3D
14-100 Ostróda

WAŻNE: Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej przedmiotem umowy, a będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Pamiętaj, że opakowanie (karton) jest nieodłącznym elementem produktu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
[email protected]
tel. +48 22 122 02 90
poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00

zwroty

WYMIANY

Nieużywany towar możesz wymienić w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Wymiana towaru polega na zwróceniu produktów zgodnie z procedurą odstąpienia od umowy zawartej na odległość, która została opisana powyżej (pkt. ZWROTY) i ponownym złożeniu nowego zamówienia.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nowy produkt szybciej będzie u Ciebie.

zwroty