Wymiany i Zwroty

ZWROTY 

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

- Masz 30 dni na zwrot zamówienia (odstąpienie od umowy zawartej na odległość). Czas liczony jest od daty otrzymania przez Ciebie ostatniej rzeczy będącej przedmiotem zamówienia.

Zwrotu pieniędzy, zgodnie z obowiązującym prawem, dokonujemy nie później niż w ciągu 14 dni licząc od dnia otrzymania przez nas odesłanych produktów. Jednakże zazwyczaj proces ten trwa około 3 dni roboczych.

Jak zwrócić zamówienie? To bardzo proste! Masz kilka opcji do wyboru:

1. DARMOWY ZWROT W PACZKOMACIE


Dokonasz go w kliku prostych krokach korzystając ze strony www.szybkiezwroty.pl.Wszelkie informacje dotyczące procedury znajdziesz właśnie na tej stronie. Zawsze pamiętaj o dołączeniu do paczki formularza zwrotu. Znacznie przyśpieszy to proces zwrotu pieniędzy.

2. DARMOWY ZWROT W SKLEPIE STACJONARNYM


Bez względu na wartość Twojego zamówienia, metodę dostawy oraz to, czy składałeś zamówienie po zalogowaniu, czy bez rejestracji, możesz ZA DARMO dokonać zwrotu w dowolnym sklepie R-GOL.com. Przekaż pracownikowi sklepu towar, wypełniony formularz zwrotu oraz paragon lub inny dowód zakupu.

3. ZWROT NA WŁASNY KOSZT


Jeśli nie chcesz korzystać z opcji darmowego zwrotu, prosimy o odesłanie zamówienia na własny koszt. W takim przypadku niezbędne będzie wypełnienie formularza zwrotu (jeśli z jakichś powodów nie chcesz lub nie możesz wysłać oświadczenia na przygotowanym przez nas formularzu, możesz to zrobić na piśmie przygotowanym we własnym zakresie), włożenie formularza, a także dowodu zakupu do paczki. Zwroty prosimy kierować na adres:

Adres do wysyłki:
R-GOL
Górka 3D
14-100 Ostróda

WAŻNE: Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej przedmiotem umowy, a będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Pamiętaj, że opakowanie (karton) jest nieodłącznym elementem produktu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
zwroty@R-GOL.com
tel. +48 22 299 89 00
poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00WYMIANY

Nieużywany towar możesz wymienić w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Wymiana towaru polega na zwróceniu produktów zgodnie z procedurą odstąpienia od umowy zawartej na odległość, która została opisana powyżej (pkt. ZWROTY) i ponownym złożeniu nowego zamówienia.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz otrzymać nowy produkt już następnego dnia.