Częste pytania (FAQ)


 1. Czy rozmiar X jest dostępny?

  Wszystkie aktualnie dostępne rozmiary danego produktu są widoczne na karcie produktu po kliknięciu w pole "ROZMIAR". Rozmiary obecnie niedostępne posiadają przekreślone pole. Istnieje możliwość skorzystania z funkcji "POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI", dzięki której poinformujemy Cię o pojawieniu się w sklepie interesującego Ciebie wariantu produktu.

 2. Jakie formy płatności są dostępne?

  Dostępne formy płatności to płatność za pobraniem, przelewy elektroniczne (za pośrednictwem serwisu BlueMedia), płatność BLIK, płatność kartą VISA/MASTERCARD. Istnieje również możliwość opłacenia zamówienia tradycyjnym przelewem bankowym.

 3. Na jaki numer konta dokonać wpłaty za zamówienie?

  Szanowny Kliencie, przelewu możesz dokonać na poniższe dane:
  R-GOL Marcin Radziwon Spółka Komandytowa
  Górka 3D
  14-100 Ostróda
  NIP: 741-213-29-44,
  KRS: 0000630273

  KONTO BANKOWE: 61 1600 1462 1833 6038 5000 0002
  Pamiętaj, aby w tytule przelewu umieścić swój numer zamówienia.

 4. Jaki jest koszty transportu zamówienia w Polsce?
Sposób wysyłki Przewidywany czas dostawy Całkowity koszt wysyłki
Wartość zamówienia Koszt dostawy Pobranie
24h w dni robocze Poniżej 249 zł 11,99 zł + 5,00 zł
Powyżej 249 zł GRATIS + 5,00 zł
24h w dni robocze Poniżej 249 zł 11,99 zł Brak możliwości płatności za pobraniem
Powyżej 249 zł GRATIS Brak możliwości płatności za pobraniem
Odbiór osobisty w sklepie 24h w dni robocze Wszystkie zamówienia GRATIS GRATIS

 1. Kiedy dotrze do mnie zamówiony towar?

  O wysyłce zamówienia poinformujemy Cię mailowo. Po otrzymaniu tej informacji niemal zawsze towar dociera do Klienta już w ciągu 24h. Dotyczy to oczywiście dni roboczych. Natomiast towar zamówiony w piątek, dociera zwykle w poniedziałek. W wyjątkowych sytuacjach, z uwagi na ogromną liczbę zamówień (zwłaszcza po weekendzie), wysyłka może ulec niewielkiemu opóźnieniu. W takich przypadkach paczka wysyłana jest w ciągu 48h.

 2. Kiedy dowiem się, czy i jak rozpatrzono moją reklamację?

  Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od dnia przyjęcia reklamowanego towaru. W celu uzyskania szczegółowych informacji pytania prosimy kierować na adres: [email protected]GOL.com

 3. Czy dany towar jest dostępny w innym kolorze?

  Oferta produktów w naszym sklepie jest naprawdę ogromna, więc istnieje wielka szansa, że towar, którego szukasz jest dostępny w innym kolorze. Łatwo to sprawdzić na karcie produktu danego przedmiotu.

 4. Ile znaków może mieć haft na bucie?

  Wszystko zależy od modelu i rozmiaru obuwia. Na pewno jednak na bucie nie zmieści się więcej niż 6 znaków. W przypadku przeszkód technicznych przy umieszczaniu Twojego haftu na pewno odezwiemy się do Ciebie.

 5. Jak dodać haft/nadruk na produkcie?

  Aby spersonalizować produkt należy wypełnić pola personalizacji na karcie wybranego produktu. W przypadku odzieży będą to pola do wpisania numeru oraz tekstu. Natomiast w przypadku butów będzie to pole na wpisanie tekstu.

 6. Czy zostaniecie sponsorem mojego klubu / mojej strony / mojego konkursu?

  Staramy się rozważać każdą ofertę, która do nas trafi. Niestety nie jesteśmy w stanie każdej prośby rozpatrzeć pozytywnie. Nasze możliwości, jak każdego, są ograniczone. Ponadto nie każdy pomysł wpisuje się w nasze aktualne plany związane ze strategią promocyjną. W kwestiach sponsoringu prosimy o kontakt mailowy: [email protected]GOL.com