Stroje piłkarskie

30 produktów

Stroje piłkarskie

Stroje dla piłkarzy w dzisiejszych czasach to już coś więcej niż zwykły uniform, który ma pomagać w rozróżnieniu drużyn. Piłkarskie koszulki stały się elementem mody. Dodatkowo każda amatorska drużyna może posiadać swoje unikalne stroje. To wszystko sprawia, że na rynku dostępny jest bardzo duży wybór strojów piłkarskich - zaczynając od kompletu największych klubów, a kończąc na klasycznych, czystych strojach. Strój piłkarski składa się z trzech podstawowych elementów. Po pierwsze – koszulka, zawsze tworzona z nowoczesnych, przewiewnych materiałów, które nie pochłaniają wilgoci. Po drugie – spodenki. Również zbudowane z tych samych materiałów z wbudowaną elastyczną gumką. Po trzecie – getry, czyli typowy atrybut piłkarza. Stroje dla piłkarzy tworzone są z myślą o kibicach, którzy cenią sobie wygodę.

Jakie stroje dla piłkarzy znaleźć można w R-GOL?
Największą popularnością cieszą się bez wątpienia stroje klubów z Premier League, Serie A oraz La Liga. Najmłodsi mogą ubrać barwy takich potęg jak FC Barcelona, Liverpool oraz Juventus. Stroje piłkarskie wzorowane na uniformach prawdziwych piłkarzy posiadają te same detale, lecz stworzone są z nieco innych materiałów. Wyszywane herby oraz duże nazwy sponsorów są starannie aplikowane na koszulkę, dzięki czemu nawet po wielu praniach koszulka wydaje się jak nowa. Komplet składa się z koszulki, spodenek oraz pary getrów, czyli z dokładnie tych samych elementów, które składają się na ubiór profesjonalnych piłkarzy. Stroje dla piłkarzy z herbami konkretnych drużyn dostępne są w rozmiarach dziecięcych - zarówno dla niemowląt, jak i większych dzieci. Najnowsze modele na rozpoczynający się sezon zaprojektowane są z myślą o wygodzie, ale również o wyglądzie. To właśnie wygląd sprawia, że stroje piłkarskie noszone są również na co dzień, a nie tylko na boisku. Zupełną przeciwnością są klasyczne stroje treningowe, które nie są replikami klubowych kompletów. Nie posiadają one herbów ani barw konkretnych drużyn, lecz jakość wykonania pozostaje dokłądnie ta sama. Najlepszej jakości materiały sprawiają, że stroje dla piłkarzy niczym nie odbiegają od klubowych kompletów. Skierowane są dla osób, które poszukują ubioru do rekreacyjnej gry lub chcą zaopatrzyć swoją drużynę w jednokolorowe stroje. Bardzo ważnym aspektem jest dobranie odpowiedniego rozmiaru. Strój piłkarski powinien być dopasowany do sylwetki. Bardzo często poszczególne elementy kompletów są szyte w ten sposób, aby dostosować się mogły do każdego typu budowy. Stroje piłkarskie tego typu idealnie nadają się do personalizacji oraz dodania herbu swojej własnej drużyny. Dzięki temu nikt inny nie będzie miał takiego samego zestawu.

Czym charakteryzują się stroje piłkarskie?
Uwagę należy zwrócić w szczególności na materiały, z których zbudowane są poszczególne elementy stroju. Komplety od Nike posiadają materiał Dri-FIT, który słynie z wygody oraz osuszania skóry. Nie pochłania on wilgoci, dzięki czemu nie staje się ciężki. Lekka i gładka dzianina na koszulkach i spodenkach często posiada wstawki z siateczki, dzięki którym stroje dla piłkarzy są tak przewiewne. Amerykańska firma słynie również z odważnych, lecz estetycznych projektów klubowych. Klubowe stroje piłkarskie od Nike posiadają wiele smaczków oraz odniesień do historii poszczególnych drużyn. Niezależnie od tego czy chcemy wybrać strój dla piłkarzy z herbem ulubionego klubu, czy jednokolorowe stroje dla swojej drużyny, możemy być pewni, że Nike zadbało o najwyższą jakość wykonania. Podobnymi parametrami pochwalić się mogą stroje piłkarskie Adidas. W tym przypadku również nie brakuje klubowych kompletów takich legend jak Manchester United czy Bayern. Tutaj uświadczymy też śmiałe projekty, które idą z duchem czasu, jednocześnie zachowując klimat i tradycję poszczególnych zespołów. Koszulki oraz spodenki Adidas zbudowane są z materiału Climalite, który pochłania pot z powierzchni skóry i szybko go odprowadza, co sprawia, że koszulka i spodenki nie są przemoczone nawet po najcięższym meczu lub treningu. Profilowane getry idealnie dopełniają całości i są świetnym dodatkiem kolorystycznym. Należy też wspomnieć o strojach piłkarskich tworzonych przez firmę Uhlsport. Materiał, z jakiego została on wykonany to bardzo dobrej jakości poliester – tkanina w 100% syntetyczna i nieprująca się, zaś zastosowana w niej technologia skutecznie zabezpiecza ciało przed przegrzaniem w wysokich temperaturach oraz umożliwia utrzymanie stałej ciepłoty dla poprawy wyników sportowych. W kompletach tego producenta nie znajdziemy jednak getrów. Kolejnym producentem strojów piłkarskich jest Puma. Drugi niemiecki producent również dba o komfort swoich klientów. Wygoda, komfort oraz prosty i klasyczny design to cechy, które wyróżniają stroje dla piłkarzy Puma. Zestawy te składają się z koszulki oraz spodenek i zostały wykonane z wysokiej jakości materiału ze specjalną strukturą, która zapewnia lepszą wentylację i tym samym pozostawia skórę suchą gwarantując wysoki komfort użytkowania.
Stroje piłkarskie mogą być idealnym pomysłem na prezent. Młodzi adepci piłki nożnej często posiadają swoje ulubione kluby. Nie ma nic lepszego dla wiernego fana niż posiadanie takiego samego stroju, w którym profesjonalni zawodnicy grają na największych stadionach świata. Stroje piłkarskie danych klubów mogą być też prezentem dla nowonarodzonych dzieci, którym od najmłodszych lat chcemy pokazywać tradycje w kibicowaniu. Dodatkową opcją jest także personalizacja, dzięki której stroje dla piłkarzy stają się indywidualne i dopasowane do właściciela niezależnie od tego, czy na koszulce chcemy mieć nazwisko piłkarza czy swoje imię lub pseudonim. Stroje dla piłkarzy dostępne są w rozmiarach definiowanych na podstawie wzrostu. Odpowiednie przedziały znaleźć można w tabelach rozmiarów konkretnych producentów. Stroje dla piłkarzy są odpowiedzią na zapotrzebowania klientów, którzy nie chcą kupować oddzielnie każdego elementu wyposażenia piłkarza. Dodatkowo zakup kompletu oznacza idealne dopasowanie kolorystyczne, co wbrew pozorom w piłce nożnej jest niezwykle ważne.