Spodenki Puma

Puma to nieodłączny członek wielkiej trójki producentów sprzętu piłkarskiego. Choć niemiecka marka o ponad siedemdziesięcioletniej tradycji miała w swojej historii różne – lepsze i gorsze – momenty, to zawsze była symbolem najwyższej jakości. Spodenki piłkarskie Puma są tego dobitnym dowodem. Łącząc w sobie wieloletnią tradycję i ogromne doświadczenie oraz świeże spojrzenie projektantów, spodenki Puma są łakomym kąskiem na rynku produktów piłkarskich. Nieprzypadkowo nowym ambasadorem marki Puma został Neymar, którego skusiły nie tylko ogromne pieniądze, ale z pewnością również wysokiej klasy produkty piłkarskie – od butów, przez spodenki piłkarskie Puma, aż po koszulki czy odzież lifestyle’ową. Dziś Puma odważnie patrzy w przyszłość i rzuca wyzwanie swoim konkurentom, a ofercie marki, która chce wrócić na szczyt, naprawdę warto zawierzyć.

Najpopularniejszym modelem szortów firmy rodem z bawarskiego Herzogenaurach są spodenki piłkarskie Puma Liga Core. Produkowane w aż sześciu różnych kolorach – czarnym, białym, niebieskim, czerwonym, żółtym i zielonym – są nieodłącznym elementem każdego treningu, gierki czy meczu. Co więcej, z najwyższej jakości tych spodenek mogą cieszyć się nie tylko najstarsi zawodnicy, ale także najmłodsi adepci futbolu. Juniorska rozmiarówka to świetne rozwiązanie dla akademii i szkółek piłkarskich niezwykle popularnych w całej Polsce. Wyprodukowane w stu procentach z najwyższej jakości poliestru spodenki piłkarskie Puma są odporne na prucie i wiele innych mechanicznych uszkodzeń, jak np. przetarcia po wślizgach. Wytrzymałość jest niezwykle istotną cechą tego produktu, jak i wszystkich innych produktów marki Puma, która przez wiele dekad spędzonych na rynku potrafi przygotować produkty służące przez wiele, wiele lat.  Swoboda ruchów, nieoczekiwane zwroty i czasem nienaturalny wręcz spryt to piłkarskie cechy Neymara, nowego ambasadora marki. To dzięki swojej nieprzewidywalności Brazylijczyk zaskarbił sobie szczerą niechęć wszystkich obrońców, którzy kiedykolwiek grali przeciwko niemu. Jednakże wszystkie magiczne zagrania, wszystkie piłkarskie sztuczki rodem z gier komputerowych nie byłyby możliwe nie tylko wówczas, gdyby Neymar pozbawiony był naturalnego talentu, ale także, gdyby nie odczuwał pełnego komfortu w używanym przez siebie sprzęcie. Nic zatem dziwnego, że zapewnienie stuprocentowego komfortu od początku przyświecało projektantom niemieckiej marki. Spodenki piłkarskie Puma możemy określić wszystkimi przymiotami, które sprawiają, że gra w piłkę nożna jest przyjmemnością. Dzięki luźnemu dopasowaniu żaden boiskowy manewr nie będzie stanowił kłopotu. Niczym nieograniczona i nieskrępowana swoboda pozwoli na pokazanie pełni piłkarskich możliwości. Elastyczny ściągacz w pasie ze sznurkiem to gwarancja, że spodenki Puma nie będą opadać, ale również nadmiernie opinać talii, co mogłoby mieć fatalne skutki dla boiskowych poczynań.

Niezwykle istotną cechą każdego elementu piłkarskiej odzieży jest właściwe odprowadzanie wilgoci. Każda, nawet najdrobniejsza kropla potu może mieć znaczenie, nie ważne, o jaką stawkę toczy się gra. Umiejętność utrzymania odpowiedniej temperatury ciała, odpowiedniej suchości i wydajności dzięki zastosowaniu właściwych rozwiązań w etapie projektowania oraz produkcji odzieży to sztuka. Spodenki piłkarskie Puma wzniosły tę sztukę na wyżyny dzięki zastosowaniu unikalnej technologii dryCell. Utrzymanie odpowiedniej suchości oraz prawidłowa cyrkulacja powietrza są możliwe właśnie dzięki wprowadzeniu tego innowacyjnego systemu, który sprawia, że komfort użytkowania spodenek Puma Liga Core jest naprawdę rewelacyjny. Wspomniane rozwiązanie w połączeniu z lekką i przyjemną w dotyku biotkaniną czyni z tych szortów obiekt pożądania każdego piłkarza.  Spodenki Puma to także doskonała propozycja dla tych, którzy szukają unikatowego połączenia pomiędzy piłkarskim a codziennym stylem. Coraz częściej w odzieżowych projektach największych marek możemy odnaleźć elementy, które łączą w sobie futbolową i uliczną kulturę. Puma nie pozostaje w tyle i proponuje nam spodenki Puma Celebration oraz spodenki Puma FTBLNEXT.

Jeden i drugi model to połączenie sportowej swobody z ciekawym, lifestyle’owym designem. Doskonale sprawdzą się tak podczas piłkarskiego treningu, jak i porannego joggingu czy wieczornego spaceru. Elastyczny pas ze ściągaczem to gwarancja wygody i komfortu. Na obu produktach znajdziemy także termicznie naniesiony nadruk z logo marki Puma, który podkreśla jakość i prestiż produktu. Jednym słowem oba te produkty są niezwykle uniwersalne i będą odpowiednie nie tylko dla piłkarza, ale także zapalonego biegacza czy entuzjasty długich spacerów. Spodenki piłkarskie marki Puma to nie tylko doskonała jakość, ale także bardzo atrakcyjna cena. Szorty niemieckiej marki to wysoka klasa jeśli chodzi o produkcję, ale także niewielkie obciążenie dla portfela. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że spodenki Puma, za stosunkową niską cenę, zagwarantują nam długie miesiące komfortowego użytkowania, to dorzucenie ich do piłkarskiej garderoby jest najwłaściwszym wyborem.