Rozmiar

Rękawice bramkarskie Reusch

Rękawice bramkarskie Reusch to rozwiązanie polecane przez najlepszych zawodników stojących między słupkami. Ciężko o lepszą rekomendację niż jeden z najbardziej utytułowanych golkiperów brazylijskich - Julio Cesar, który pomógł Interowi wywalczyć zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Nie jest on ostatnim zawodnikiem w rękawicach Reusch, który sięgał po ten tytuł. Przed nim zrobił to legendarny bramkarz Manchesteru United i reprezentacji Danii - Peter Schmeichel. Niemieckiemu producentowi zaufali także golkipierowe reprezentacji Czech (Jaroslav Drobny), Rumunii (Ciprian Tatarusanu), Anglii (Robert Green) czy Austrii (Alex Manninger).

Reusch słynie z ciągłego udoskonalania swoich produktów. W latach 70. Niemcy jako pierwsi wpadli na to, by do swoich rękawic dodać lateks, co okazało się kamieniem milowym w historii bramkarstwa. Do dziś jednak wprowadzono mnóstwo usprawnień, które sprawiają, że rękawice Reusch łączą wygodę użytkowania z niespotykaną efektywnością.

Do podstawowych zalet, którymi cechują się rękawice Reusch należą
- wzmocnienia rękawic na palcach, zapewniające im dodatkową ochronę
- AirVentSystem, odpowiedzialny za optymalną wentylację we wnętrzu rękawicy
- system ShockShield - dodatkowe wzmocnienie zewnętrznej części, pomocne przy piąstkowaniu piłki
- niezwykła elastyczność rękawicy, zapewniająca pełną swobodę ruchów, dzięki technologii Top Flex
- system ESS ułatwia ustawienie dłoni w pozycji gotowości do chwytu piłki
- powiększony obszar opuszków palców, zwiększający powierzchnię chwytu piłki
- system Catch Control, składający się z dodatkowych warstw silikonu na palcach, pozwalających na skuteczniejsze utrzymywanie piłki w dłoniach
- wygodne zakończenie (zapięcie na pasek z rzepem) ułatwia zakładanie i ściąganie rękawic nawet w wypadku ich zamoczenia

Dzięki swojej uniwersalności, rękawice bramkarskie Reusch mogą być używane zarówno podczas treningów, jak i w trakcie meczów piłkarskich. Poszczególne modele doskonale sprawdzają się w różnych warunkach pogodowych, zapewniając zarówno dobrą wentylację podczas upałów, jak i zapewniając dobry chwyt w mokre dni.

Większość z rękawic dostępna jest w wariantach dla dzieci i dla dorosłych, w szerokiej gamie wymiarów, co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie sprzętu do wielkości dłoni.

Rękawice bramkarskie Reusch Argos to najnowsze modele producenta, gwarantujące dalece idącą uniwersalność, polecane zarówno profesjonalistom, jak i mniej doświadczonym adeptom sztuki bramkarskiej. Z kolei model Reusch Argos jest polecany najbardziej początkującym. Dodatkowo ten model dobrze sprawdza się w starciach z mokrą piłką.

Kategorie podobne: Outlet, Outlet Rękawice Bramkarskie.