Rękawice bramkarskie Regio

Czołowy polski producent rękawic posiadający wieloletnie doświadczenie. Rękawice Regio cechują się wysokiej jakości wykonaniem oraz dobrze znanymi już rozwiązaniami. Klasyczny design przeplata się z nowatorskimi wzorami oraz kolorami, a wszystko to zamyka się w materiałach z najwyższej światowej półki.

Czym charakteryzują się rękawice bramkarskie Regio?
Te klasyczne już rękawice dla bramkarzy znane są przede wszystkim ze względu na wysokiej jakości materiały. Rękawice Regio dostępne są z szyciem Roll Finger, Negative oraz Hybrid. Pierwszy typ znajdziemy w takich modelach jak No.1 czyli w najpopularniejszej propozycji producenta. Szerokie, lekko zaokrąglone palce zapewniają bardzo dobry chwyt. Rękawice bramkarskie Regio z szyciem Negative posiadają niezwykle dopasowany do dłoni kształt. Takie rozwiązanie zastosowano m.in. w modelu Subli, który częściowo zbudowany jest z oddychającego materiału. Ostatni typ, czyli Hybrid uświadczymy np. w modelu Warrior. W ofercie producenta z Polski dostępny jest również różnego typu lateks. Najgrubszy lateks o grubości 4mm nosi nazwę Giga i posiada największe właściwości amortyzujące. Nadaje się zarówno na trawę naturalną, jak i sztuczną oraz nie są mu straszne żadne warunki pogodowe. Drugi typ lateksu to Aqua Grip. Jak sama nazwa wskazuje, rękawice bramkarskie Regio z tego typu pianką przeznaczone są na mokre, deszczowe warunki. Absorbują znacznie mniej wody, dzięki czemu zachowane są właściwości rękawic. Ostatni rodzaj, czyli Contact to lateks charakteryzujący się największą chwytnością. Niestety, aby coś mieć czasami trzeba z innej rzeczy zrezygnować, dlatego jeżeli zależy nam na najlepszym chwycie to powinniśmy się liczyć z mniejszą wytrzymałością w porównaniu do innego lateksu.

Rękawice dla bramkarzy Regio posiadają renomę na rynku. Wytrzymałość idzie w parze z wygodą, a wszystko to dzięki doświadczeniu. Nie uświadczymy tu niepotrzebnych elementów. Wszystko to, czego potrzebuje profesjonalny bramkarz zawarte jest w rękawicach Regio. Kolejnym atutem rękawic bramkarskich Regio jest wygląd. Różnorodność kolorów oraz samych modeli zadowoli osoby, dla których design stoi na równi z innymi cechami. Nikt nie zapomniał również o najmłodszych. Dokładnie takie same technologie oraz rozwiązania, jakie znajdziemy w seniorskich rękawicach uświadczymy również w juniorskich modelach. Nie jest to częste rozwiązanie, a to sprawia, że chcąc zakupić profesjonalne, meczowe rękawice dla dziecka najlepszym wyborem jest Regio. Rękawice dla bramkarzy Regio wyróżniają się bez wątpienia dzięki różnym kolorystykom. W ofercie producenta znajdziemy klasyczne, białe modele, lecz prawdziwym hitem są barwne rękawice Regio, które bardzo często posiadają różne motywy lub wzory. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno profesjonalni zawodnicy, jak i amatorzy, którzy poszukują rękawic z najwyższej półki. Modele takie jak Regio Logo oraz Regio Basic od lat goszczą na dłoniach bramkarzy, posiadają charakter, lecz jednocześnie nie są wyzywające.


Kategorie podobne: Outlet, Outlet Rękawice Bramkarskie.