Rozmiar

Rękawice bramkarskie New Balance

Marka New Balance to synonim dobrej jakości oraz wytrzymałości. Firma znana z produkcji butów wkroczyła również na rynek rękawic bramkarskich i bez kompleksów oferuje meczowe rękawice, które stoją na tej samej półce, co profesjonalne rękawice piłkarskich gigantów. Rękawice bramkarskie New Balance są połączeniem nowoczesnych materiałów ze świeżym wyglądem, przy jednoczesnym czerpaniu z klasycznych rozwiązań. Cechują się najwyższą jakością oraz dopasowaniem.

Przykładem profesjonalnych rękawic oferowanych przez Amerykańskiego producenta są rękawice dla bramkarzy New Balance Supercellbay Sidesilver. Zostały one wykonane z materiałów najwyższej jakości, by zapewnić użytkownikom odpowiedni komfort podczas interwencji - specjalna pianka 4mm Hyper Robusto oraz technologia "finger sling" zapewnia pewny chwyt piłki oraz bliższy kontakt palców z nią. Silikonowe wstawki 3D na grzbiecie dłoni wspomagają wybijanie piłki a solidne zapięcie na rzep stabilizuje rękawicę na dłoni. Rękawice te posiadają standardowe szycie flat. Znaleźć je można również w rekreacyjnych modelach rękawic New Balance i charakteryzuje się płaską, klasyczną pianką. Najczęstszym i najbardziej znanym szyciem jest Roll Finger. Szwy znajdziemy na zewnątrz rękawic, przez co powierzchnia styku z piłką jest większa. Dodatkowo pianka na palcach jest zaokrąglona, co idealnie odwzorowuje anatomie dłoni. Wadą tego rozwiązania jest szew, który łączy dwa palce na środku rękawicy. Pianka w tym miejscu jest wrażliwsza na uszkodzenia. Drugim najpopularniejszym rodzajem szycia rękawic bramkarskich New Balance jest Negative. W przeciwieństwie do poprzednika szwy skierowane są do wewnątrz, a skutkiem tego jest lepsze dopasowanie oraz brak wystających końcówek materiału na palcach. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą, aby ich rękawice dla bramkarzy były niczym druga skóra. Kolejny powszechnie używany styl to Hybrid, czyli połączenie Roll Finger i Flat. Palce mają zaokrąglony kształt, jednak brak tutaj szwu, który osłabia środkową sekcję pianki. Należy pamiętać, że niezależnie od szycia, bardzo ważne jest to, aby nasze rękawice New Balance były dobrze dopasowane, zatem należy dobrać odpowiedni rozmiar.

Rękawice New Balance często zbudowane są z materiałowych elementów oraz posiadają silikonowe wstawki. Kolory zaś bardzo często są krzykliwe lub ciemne. Nie uświadczymy tu niepotrzebnych elementów. Wszystko to, czego potrzebuje profesjonalny bramkarz zawarte jest w rękawicach New Balance. Kolejnym atutem rękawic bramkarskich New Balance jest wygląd. Różnorodność kolorów oraz samych modeli zadowoli osoby, dla których design stoi na równi z innymi cechami. Niezwykle mocne zapięcia rękawic bramkarskich New Balance posiadają mocne, gumowe uchwyty, dzięki którym podczas zapinania i rozpinania rękawic nie dochodzi do uszkodzeń. Oczywistym elementem jest też klasyczne logo. W przypadku marki New Balance jest ono kultowe i dumnie zdobi zewnętrzną część rękawic bramkarskich New Balance.

Kategorie podobne: Outlet, Outlet Rękawice Bramkarskie.