Nike MagistaX Proximo II IC 843957-703

Kod produktu: MAGISTAX PROXIMO II IC 843957-703
Rewolucyjne Nike Magista były pierwszym modelem obuwia piłkarskiego w historii, do którego wprowadzono stan ponad kostkę w technologii Flyknit, a teraz doczekaliśmy się jej kolejnej wersji - Magista II. Jest to kolejny przełom – model ten pozwala na jeszcze lepszą kontrolę wydarzeń na boisku, a do tego zmniejsza dystans między piłką, a zawodnikiem.

Jego podeszwa wykonana została z gumy nowej generacji, która zapewnia jeszcze lepszą przyczepność na parkiecie, a i sama jej konstrukcja została wzmocniona w przedniej oraz tylnej części. Ważną jej częścią jest także pianka Lunarlon zapewniająca sprężystość i dynamikę podczas gry. Kołnierz Dynamic Fit łączy natomiast stopę i dolną część nogi nie ograniczając swobody ruchów, a cholewka wykonana z jednego fragmentu materiału w technologii Flyknit zapewnia szybką wentylacja, suche warunki użytkowania i zapobiega powstawaniu odcisków. Zastosowano także przyśrodkowe wiązanie, które daje większą powierzchnię do kontroli piłki, dzięki czemu zawodnik o kreatywnych umiejętnościach lepiej czuje i prowadzi futbolówkę.

Nike MagistaX Proximo II IC to profesjonalne buty piłkarskie do gry na hali.

Więcej informacji o kolekcji Nike Magista 2 znajdziecie na \"%+www.R-GOL.info+%\":http://r-gol.info/nike-magista-2-pod-lupa/

Jak dobrać odpowiednie buty piłkarskie?