New Balance Tekela

Od kilku lat firma New Balance jest poważnym graczem wśród producentów obuwia sportowego dzięki ciekawym projektom i innowacyjnym rozwiązaniom. Kolejne modele tego brandu znajdują uznanie wśród wielu piłkarzy i myślimy, że tym razem nie będzie inaczej. Poprzednim produktom, które wyjechały z fabryki New Balance zaufali tacy piłkarze jak Sadio Mane, Aaron Ramsey, Alvaro Negredo czy reprezentant Polski Jacek Góralski oraz takie drużyny jak Liverpool, Athletic Bilbao, FC Porto czy Lille. Nie trudno się temu dziwić, gdyż innowacyjne zastosowania technologiczne, używane w butach amerykańskiej firmy to ta sama półka co inne uznane brandy. Obecnie New Balance produkuje dwa modele butów piłkarskich. Jednym z nich jest Furon – przeznaczony dla szybkich oraz ofensywnych zawodników takich jak Sadio Mane, którzy chcą dominować przeciwnika i stwarzać przewagę w każdej minucie meczu. Drugim zaś jest New Balance Tekela – stworzony aby kreować i kontrolować grę. Korki New Balance Tekela przeznaczona są dla innowatorów, którzy wykorzystują swoją szybkość i zwrotność do zmiany wyniku w grze oraz do zawodników, którzy rozgrywają, kontrolują grę i regulują jej tempo.

Górna część cholewki wykonana z mikrowłókien, wyposażona w dynamiczne, haftowane paski oraz elastyczne szwy zapewnia wyjątkową stabilność, czucie i dotyk, pozwalając na nieustraszoną kreatywność. Elastyczny kołnierz. Wzmacniany zapiętek utrzymuje oraz chroni stopę. Formowana i wyjmowana wkładka Ortholite Biomechaniczna konstrukcja obuwia zapewnia idealne dopasowanie oraz naturalny kontakt z podłożem. Doskonałą kontrolę i czucie piłki zapewniają mikrowłókna, które znajdują się w cholewce buta. Dzięki takiemu rozwiązaniu futbolówka doskonale trzyma się nogi, a oszukanie przeciwnika jest o wiele, wiele prostsze. Każdy, kto na murawie oczekuje pełnej kontroli i panowania nad boiskowymi wydarzeniami musi spojrzeć w kierunku najnowszje propozycji od New Balance. Zwrotność piłkarza wspiera podeszwa wykonana z materiału TPU, intarsjowana wewnętrzna nylonowa płytka oraz stożkowe korki ułatwiające szybkie obroty w trakcie gry. Podeszwa butów New Balance Tekela Pro, wykonana przy użyciu najnowszych technologii, to gwarancja jakości i wytrzymałości, z kolei unikalny układ korków w kształcie stożka zapewnia stabilność i doskonałą koordynację nawet podczas najbardziej spektakularnych zwrotów. Biomechaniczna konstrukcja obuwia zapewnia idealne dopasowanie oraz naturalny kontakt z podłożem, dlatego nie musicie się martwić o utratę równowagi podczas gry w ofensywie czy defensywie. Lekka nylonowa podeszwa wykonana jest z termopoliuretanu. Warto zauważyć, że najwyższy model butów piłkarskich NB Tekela nie posiada sznurówek. Cholewka dzięki temu lepiej przylega do stopy a to przekłada się na lepszą kontrolę. Dodatkowo model ten jest dostępny z podeszwą na trawę naturalną suchą czyli tak zwane lanki oraz na trawę naturalną mokrą czyli przysłowiowe wkręty lub mixy. W sklepie R-GOL.com są również dostępne modele o mniejszym stopniu zaawansowania oraz z innymi podeszwami na różne nawierzchnie. Każdy znajdzie coś dla siebie!

New Balance Tekela V3 Magique FG (naturalna nawierzchnia): Czucie piłki, wygoda i przyczepność to wszystkie aspekty, które przełożą się na wygraną w meczu ligowym.
New Balance Tekela V3 Magique TF (sztuczna nawierzchnia): Dzięki specjalnym kołkom przystosowanym do sztucznej trawy możesz z łatwością zmieniać kierunek biegu i kontrolować całe boisko.
New Balance Tekela V3 Magique IN (hala): Niebywałe dopasowanie do stopy przekłada się na niesłychaną wygodę, czucie i kontrole piłki. Idealnie sprawdzi się to przy dynamicznej grze na hali i szybkich wymianach podań.

Powyższe modele dostępne są również w rozmiarach juniorskiach zatem nawet najmłodsi mogą sięgnąć bo buty piłkarskie New Balance Tekela. Jeśli kochasz podawać, brać udział w każdej akcji, kreować sytuacje dla swoich kolegów z drużyny i asystować są to buty stworzone specjalnie dla Ciebie!