New Balance Furon

Jeszcze kilkanaście lat temu rynek butów piłkarskich dopiero się otwierał na nowości i ciekawostki technologiczne a monopol należał do dwóch świetnie wszystkim znanym firm. Wysunęły się one na czoło peletonu jeśli chodzi o produkcje korków. Jednak coraz to większe wymagania klientów spowodowało, że inne firmy również stanęły do tego wyścigu. Jedną z tych firm był New Balance. Wchodząc na rynek piłkarski kilka lat temu miała ambitny plan dogonić największe marki oraz z nimi rywalizować. Wiadomo było, że nie będzie to prosta sprawa jednak przede wszystkim patrząc na ewolucję butów piłkarskich New Balance widać jak duży progress ta firma zaliczyła oraz, że jest na dobrej drodze. Swoje doświadczenie w piłkarskim świecie zdobywali sponsorując Liverpool czy współpracując z takimi piłkarzami jak Aaron Ramsey, Vincent Kompany. Samir Nasri, Alvaro Negredo czy piłkarz Reprezentacji Polski Jacek Góralski. Teraz twarzą jest Sadio Mane a New Balance jest sponsorem technicznym takich drużyn jak Lille, Athletic Bilbao czy FC Porto. Obecnie New Balance oferuje swoim klientom dwa modele butów piłkarskich. Jednym z nich jest Tekela, która przeznaczona jest dla innowatorów, którzy wykorzystują swoją szybkość i zwrotność do zmiany wyniku w grze. Drugim jest NB Furon, który jest przeznaczony dla ofensywnych zawodników, którzy są odpowiedzialni za zdobywanie bramek tak jak Sadio Mane w Liverpoolu.

Model Furon V6 Pro FG został stworzony z myślą o szybkości, przyspieszeniu i dokładności. Zaprojektowany dla napastników, którzy są bezwzględni na polu walki. Cholewka wykonana w technologii FantomFit, membrana Hidraskin oraz zwiększona strefa kontaktu wokół sznurówek pomagają piłkarzowi oddać precyzyjny strzał. Podeszwa wykonana z materiału TPU, intarsjowana wewnętrzna nylonowa płytka oraz specjalna strefa toe-off wspomagają przyśpieszenie w kluczowych momentach gry. Aby zapewnić jak największą szybkość i swobodę w grze, model ten został wyposażony w ultralekką jednoczęściową cholewkę, zaś połączony z wierzchnią częścią obuwia język zapewnia jeszcze lepszą wygodę i dopasowanie do stopy. Podeszwę z kolei tworzy cienka płytka z systemem Fantom Fit, który ma za zadanie wspierać stopę podczas poruszania się po boisku i dodatkowo ją stabilizować, a innowacyjna pianka Revlite zapewnia amortyzację na najwyższym poziomie. New Balance Furon V6 FG to profesjonalne meczowe buty piłkarskie przeznaczone do użytku na trawie naturalnej.

Dostępne modele na R-GOL.com:
Korki New Balance Furon Pro V6 Firm Ground (Naturalna nawierzchnia) oraz Soft Ground (Mokra naturalna nawierzchnia): Profesjonalny i najwyższy model Furon. Korki New Balance Furon Pro v6 zostały wykonane z lekkiej, rozciągliwej cholewki. Cholewka Fit Weave doskonale dopasowuje się do stopy jednocześnie zachowuje swój kształt oraz właściwości i zapewnia potrzebną elastyczność. System wiązania Hyper–lock oraz specjalnie zaprojektowany obszar wokół kostki zapewnia stabilizację stopy w bucie gwarantując komfort podczas gry. Lekka, nylonowa konstrukcja pomaga osiągać duże prędkości. Specjalnie zaprojektowana podeszwa zapewnia doskonałą przyczepność podczas gry na twardych naturalnych nawierzchniach. Wzmacniany zapiętek utrzymuje oraz chroni stopę. Biomechaniczna konstrukcja obuwia zapewnia idealne dopasowanie oraz naturalny kontakt z podłożem dzięki lekka nylonowej podeszwie wykonanej z termopoliuretanu, która jest specjalnie zaprojektowana dla uzyskania wysokiej prędkości liniowej.
New Balance Furon V6 Dispatch FG (naturalna nawierzchnia): Model przeznaczony do gry amatorskiej na trawie naturalnej. Świetnie się sprawdzą na treningach oraz w meczach w niższych ligach. Idealne dla ofensywnych zawodników.
New Balance Furon V6 Dispatch IN (hala): Gra na hali jest szybka i dynamiczna. Dzięki swoim umiejętnościom i halówkom New Balance Furon dominuj na parkiecie.
New Balance Furon V6 Dispatch TF (sztuczna nawierzchnia): Dzięki niezawodnej przyczepności turfów New Balance Furon oraz Twojej szybkości rób przewagę na każdym metrze boiska i zdobywaj bramki.