Mini piłki nożne

Piłka nożna to sport, w którym niezbędnym elementem gry jest niewątpliwie właśnie piłka. Każdy che mieć ją jak najdłużej przy swojej nodze. To czyni ją najbardziej eksploatowanym przedmiotem w tym sporcie. W związku z tym z biegiem czasu przeszła ona potężną ewolucję. W przeszłości skórzana, rozwijając się za każdym razem, kiedy wydawany był nowy model, wzbogaca się ją o kolejne systemy, innowacyjne materiały czy łączenie łat na piłce. Rozwojowi ulega wciąż grafika piłek, a producenci oferują coraz ciekawsze wzory i kolory. Nie brakuje również piłek z emblematami klubów piłkarskich. Jest to idealny prezent. Choć do dziś jako piłka do grania w piłkę nożną może służyć wiele przedmiotów, jak choćby zwinięte w kulki szmaty w uboższych częściach świata. Często właśnie tego typu niedogodności kształtują jeszcze lepszą kontrolę nad piłką, a w konsekwencji wspaniałych piłkarzy.
Piłki dzieli się ze względu na różne kategorie. Są nimi np. rozmiar, wagę, jakość wykonania - poziom zaawansowania, przeznaczenie - na jakiej nawierzchni będą one używane, czy ze względu na to w jakich rozgrywkach się nimi gra lub po prostu piłki będące produktem kolekcjonerskim i noszą na sobie herby, czy grafiki konkretnych klubów piłkarskich.

Biorąc pod uwagę rozmiar piłki dzieli się on na:
rozmiar 5 - oficjalny rozmiar - przeznaczony do gry seniorskiej,
rozmiar 4 - przeznaczony dla grup młodzieżowych lub go gry na hali,
rozmiar 3 - takimi piłkami kopią dzieci, są one dodatkowo lżejsze,
rozmiar 1 - mini-piłki, są one przeznaczone go gry rekreacyjnej.

Mini-piłki nożne to doskonałe rozwiązanie na prezent dla dzieci, ale nie tylko. Również jest to świetne rozwiązanie dla dorosłych. Mini piłki idealnie sprawują się podczas różnorakich zabaw piłkarskich. Można trenowań nimi różne sztuczki, triki czy ćwiczyć panowanie nad piłką. Bez problemu sprawdzą się również podczas gierek, szczególnie na małe bramki.
Poza tym takie piłki są też dobrym wyborem dla fanów piłki nożnej jako gadżet piłkarski - umieszczona na szafce, aby zwiększyć klimat piłkarski w pokoju będzie prezentowała się idealnie. Tym bardziej, że piłki te robione są na wzór oficjalnych piłek, które widzimy na boiskach Ligi Mistrzów, Premier League, La Liga, Seria A, Ligue 1, PKO Ekstraklasy, czy podczas meczów międzypaństwowych. Dodatkowo jest również wiele wzorów przeznaczonych dla kibiców konkretnych klubów w barwach danego zespołu oraz z naniesionymi herbami.
Takie renomowane marki, jak Nike, adidas, Puma czy Joma tworzą mini piłki. Robią to z profesjonalnych materiałów tak, że piłki są dobrej jakości, takich jakie używane są do tworzenia piłek w większym rozmiarze. Dzięki temu, biorąc dodatkowo pod uwagę fakt, że każda łata jest ze sobą zespolona dokładnym szyciem, produkt ten jest wytrzymały i będzie służył na dłuższy czas. Piłki te są również komfortowe do kopania dzięki odpowiedniej ilości materiału na wierzchniej części piłki. Wyżej wymienione cechy powodują, że można ich używać na boiskach, tak jak piłki seniorskie.

W sklepie R-GOL pewne jest zaangażowania osób w niej pracujących. To powoduje, że nasi doradcy pomogą wybrać odpowiedni produkt, czy rozmiar, a poziom obsługi Klienta będzie w pełni satysfakcjonujący. Pracujemy z pasją. Skutkiem tego jest fakt, że sklep cechuje się wysokimi recenzjami od Klienów - jest to 100 procent pozytywnych opinii. Dodatkowo R-GOL.com oferuje darmową wysyłkę i zwrot jeśli zakup nie będzie trafiony. Poza tym w R-GOL można przystąpić do programu lojalnościowego, dzięki któremu robiąc transakcje zarabiasz i zbierasz pieniądze na kolejne zakupy! Cashback w wysokości 10% wartości zamówienia to świetne rozwiązanie dla piłkarzy, którzy regularnie potrzebują produktów przeznaczonych do tego sportu. Dzięki cashback każde kolejne zamówienie jest tańsze! Sklep R-GOL dbając o swoich Klientów regularnie organizuje akcje promocyjne, czy sezonowe wyprzedaże produktów, nawet do -70 procent! Dzięki temu możesz zrobić zakupy i wybrać swoje ulubione produkty w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach.