Korki Nike Zoom Mercurial Superfly 9 Elite FG

Kod produktu: DJ4977-343
Podkręć poziom boiska w wyrazistych butach Superfly 9 Elite. Wykorzystaliśmy w nich poduszkę gazową Zoom Air, stworzoną specjalnie z myślą o piłce nożnej, oraz czepliwą fakturę, która zapewnia niespotykane czucie piłki, dzięki czemu możesz dać z siebie wszystko także w tych ostatnich, decydujących minutach meczu. A lekkość butów sprawia, że masz uczucie unoszenia się nad ziemią podczas pokonywania kolejnych stref boiska.

Witamy na boisku, Zoom
Po raz pierwszy w historii firma Nike opracowała zupełnie nową, stworzoną specjalnie do gry w piłkę nożną poduszkę gazową Zoom Air, która rozciąga się na 3/4 długości buta. Została ona umieszczona w płytce i zapewnia dodatkowy poziom dynamicznej amortyzacji tym zawodnikom, którzy grają na najtwardszych i najbardziej wymagających nawierzchniach.
Poczuj piłkę
Cholewka jest wykonana z materiału Vaporposite, który łączy w sobie czepliwą siateczkę z podszewką najwyższej jakości, dzięki czemu zapewnia optymalną kontrolę nad piłką przy dużych prędkościach. Podszewka sprawia, że cała powierzchnia cholewki jest przyjemna w dotyku. Dokładnie i miękko otula stopę, a jednocześnie ją stabilizuje, co przekłada się na bardziej naturalne czucie piłki podczas dryblingu, podań czy zdobywania bramek.
Przepis na szybkość
Miękki i rozciągliwy materiał Flyknit otula kostkę oraz zapewnia dokładne dopasowanie. Wzmocnienie odpowiadające za prędkość, umieszczone wewnątrz całej konstrukcji, jest wykonane z cienkiego, ale mocnego materiału, który utrzymuje stopę przy płytce i zapewnia optymalne dopasowanie bez zbędnego obciążenia.
Zakotwicz się i ruszaj
Korki tri-star zapewniają wielokierunkową przyczepność przy każdym kroku, dzięki czemu możesz błyskawicznie zmieniać kierunek ruchu. Korki na pięcie zapewniają przyczepność i stabilność podczas hamowania. Środkowe korki odpowiadają za przyczepność podczas dynamicznego odbijania się z palców.
Jeszcze lepsze dopasowanie
Udoskonalony fason charakteryzuje się lepszym dopasowaniem wokół stopy. Osiągnęliśmy ten rezultat dzięki zaangażowaniu setek sportowców testujących nasz produkt. Pozwoliło nam to uzyskać lepiej wyprofilowany nosek i bardziej dopasowany zapiętek.
Płytka Pebax® z mikronacięciami umożliwia błyskawiczne przyspieszanie.
Minimalna grubość daje uczucia chodzenia boso.

Więcej szczegółów:
Do gry na nieco mokrej krótkiej murawie.
Amortyzowana wkładka.

Jak dobrać odpowiednie buty piłkarskie?

*Producent zaznacza, że wraz z czasem użytkowania obuwia chromowana warstwa na podeszwie może ulec zużyciu.