Korki Nike Zoom Mercurial Superfly 9 Academy FG/MG

Kod produktu: DJ5625-343
DYNAMICZNY WYGLĄD, SZYBSZA GRA
Zmień warunki gry dzięki niesamowicie aerodynamicznemu fasonowi o wyrazistym wyglądzie. Biegając pomiędzy strefami, będziesz mieć wrażenie płynnego przesuwania się po trawie, a dzięki pełnej kontroli i świetnemu dopasowaniu zyskasz możliwość zaatakowania z dowolnego miejsca na boisku. Teraz, dzięki wykorzystaniu poduszki gazowej Nike Air Zoom zaprojektowanej specjalnie z myślą o piłce nożnej, pozwala Ci dać z siebie wszystko również w ostatnich, najważniejszych minutach meczu.

Witamy na boisku, Zoom
Po raz pierwszy w historii firma Nike opracowała zupełnie nową poduszkę gazową Air Zoom stworzoną do gry w piłkę nożną. Poduszka została umieszczona w płytce i zapewnia dodatkowy poziom dynamicznej amortyzacji tym zawodnikom, którzy grają na najtwardszych nawierzchniach i najbardziej wymagających terenach.
Ostatni będą pierwszymi
Przygotowaliśmy nową odsłonę ostatniego modelu i udoskonaliliśmy go, tak by uzyskać lepsze dopasowanie wokół stopy. Metodą prób i błędów przeprowadziliśmy liczne testy wśród sportowców oraz wykonaliśmy wiele długoterminowych pomiarów trwałości. Zaprojektowaliśmy różne wersje, aż wreszcie udało nam się stworzyć bardziej przylegający nosek i uzyskać lepsze dopasowanie w okolicy pięty.
Szybkość i dopasowanie
Wzmocnienie odpowiadające za prędkość, umieszczone wewnątrz całej konstrukcji, jest wykonane z cienkiego, ale mocnego materiału, który utrzymuje stopę przy płytce i zapewnia optymalne dopasowanie bez zbędnego obciążenia.

Więcej szczegółów:
Plastikowe płytki z profilowanymi korkami zaprojektowano z myślą o grze na twardej (FG) oraz na sztucznej murawie (AG). To najbardziej uniwersalne rozwiązanie dla sportowców, którzy grają na różnych nawierzchniach.