Korki adidas Predator (lanki)

36 produktów

Korki adidas Predator (lanki)

Najnowocześniejsze technologie, najwyższej jakości materiały oraz agresywny design. To tylko kilka cech jednego z najbardziej rozpoznawalnych modeli w historii. Korki Adidas Predator zapisały się na zawsze w historii piłki nożnej, a teraz tworzą ją na nowo. Rewolucyjne pomysły oraz nowatorskie rozwiązania sprawiają, że lanki Adidas Predator to synonim komfortu oraz dopasowania. Adidas Predator miał już do tej pory wiele swoich odsłon. Od kultowych Predator Accelerator, poprzez Lethal Zones, kończąc na najnowszych Adidas Predator 20. Choć przez lata sam model nieustannie się zmieniał to od początków jego istnienia, aż do dziś jego charakter pozostał niezmienny. Niesamowita kontrola, świetne dopasowanie oraz perfekcyjne czucie piłki, te rzeczy cechują jedyne w swoim rodzaju korki Adidas Predator.Model ten doświadczył wiele różnych zmian. Zaczynając swoją historię w 1994 roku przechodził przez wiele faz, był produkowany z materiałów syntetycznych, ale również też ze skóry, aby w 2015 roku na moment zniknąć ze sceny na rzecz serii Adidas Ace. Poprzez głosy fanów serii producent wrócił do tworzenia kultowych butów w 2018 roku, kiedy to zaprezentowano odmienionego Predatora 18, który bazował w dużej mierze na serii Ace 17. Nadano mu jednak agresywności oraz podniesiono znaną wszystkim skarpetę. Aktualnie najnowszy model: lanki Predator Mutator 20+ to istna rewolucja oparta na sprawdzonej metodzie. Buty charakteryzują się przede wszystkim gumowymi kolcami na cholewce o nazwie Demonskin, które poza walorami estetycznymi zapewniają kontrolę nad piłką. Zupełnie odmieniony wygląd bazujący na niesamowicie długim kołnierzu, który otula stopę. Korki Adidas Predator to idealne połączenie świetnego wyglądu oraz użytecznego designu, który podnosi możliwości wszystkich zawodników.

Jakie lanki Adidas Predator dostępne są w R-GOL?
Zacząć należy od podziału na poziomy zaawansowania. Na samym początku hierarchii znajdziemy rekreacyjne korki Adidas Predator 20.4 FxG. Model ten skierowany jest do osób, które rzadko grają w piłkę. Syntetyczna cholewka posiada klasyczny język, zaś podeszwa FxG pozwala na użytkowanie tego modelu na wszystkich typach trawy. Teksturowana powłoka Control Print zapewnia kontrolę. Drugi w kolejności poziom to lanki Adidas Predator 20.3. Ten amatorski model nadaje się już na regularne i częste treningi. Wspierająca średniowysoka konstrukcja opasuje kostkę, stabilizując każdy krok. Cholewka Demonscale z nadrukowanymi elementami 3D zapewnia przyczepność, co przekłada się na lepszą kontrolę piłki. Podniesione elementy w przedniej części buta pomagają podkręcić piłkę przy każdym strzale. Lanki Adidas Predator w tej wersji dostępne są również bez sznurówek oraz z niskim krojem bez skarpety. Modyfikacje te sprawiają, że każdy amator piłki nożnej znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie. Kolejny szczebel to półprofesjonalne korki Adidas Predator 20.2. Zauważalny jest już spory przeskok technologiczny. Poza lepszej jakości materiałem syntetycznym opartym na tkanej przędzy znajdziemy tutaj gumowe wypustki Demon Skin, które wspomagają kontrolę oraz podkręcenie piłki. Model ten dostępny jest tylko bez skarpety. Wreszcie dochodzimy do w pełni profesjonalnego modelu, czyli lanki Adidas Predator 20.1. Wspierająca średniowysoka konstrukcja opasuje kostkę, dając wsparcie na każdym kroku. Gumowe wypustki na cholewce Demonskin niemal wbijają się w piłkę, aby umożliwić ekstremalne podkręcenie. Konstrukcja 360 stopni zaciera linie między cholewką i podeszwą zewnętrzną, zapewniając niezrównaną kontrolę. Przyleganie do ciała i wsparcie na każdym kroku za sprawą dopasowującego się kołnierza Sockfit. Profesjonalne korki Adidas Predator posiadają również tekstylną cholewkę, która dopasowuje się do kształtu stopy. Gumowe wypustki w przedniej części buta przyczepiają się do piłki i dodają mocy podaniom przez całe boisko i rzutom wolnym. Dzielona podeszwa zewnętrzna wbija się w nawierzchnię i zapewnia świetną przyczepność. Na samym szczycie znajdują się jedyne i niepowtarzalne lanki Adidas Predator 20+. Prawdziwa duma niemieckiej marki. Cholewka bez sznurowadeł posiada bardzo wysoki kołnierz, który przylega do nogi niczym druga skóra. Jeszcze więcej gumowych wypustek sprawia, że korki Adidas Predator 20+ prawie całe są pokryte technologią Demon Skin.

Tutaj, tak jak w przypadku innych modeli Adidasa znajdziemy podeszwy FG, AG, SG, kolejno na naturalną, sztuczną oraz mokrą naturalną trawę. Adidas Predator jest również jednym z dwóch modeli, które dostępne są dla klientów w wersji bez sznurówek także w modelu amatorskim 20.3, a wszystko po to, aby walory grania w butach laceless mogli poznać też Ci, którzy nie chcą wydać na buty piłkarskie zbyt dużo. Oczywiście producent nie zapomniał o najmłodszych i w ofercie znajdziemy również Juniorskie korki Adidas Predator. Edycje dla najmłodszych są bardzo podobne do tych, które znajdziemy na nogach profesjonalistów. Lanki Adidas Predator w wersji Junior również dostępne są w kilku poziomach zaawansowania, a wszystko to, aby każdy mógł korzystać z dobrodziejstw, jakie tworzą lanki Adidas Predator.

Dla kogo stworzone są korki Adidas Predator?
Dopasowanie, kontrola, czucie piłki – jeżeli są to dla Ciebie najistotniejsze elementy w bucie piłkarskim to Predator na pewno Ci to zapewni. Wyjątkowo długa skarpeta modelu 20+ zapewnia komfort, brak sznurówek wspomaga dopasowanie, zaś wspomniany już Demonskin nie tylko ma ułatwiać kontrolę nad piłką, ale także podkręcanie jej. Seria idealna dla ofensywnych pomocników oraz dla graczy, którzy lubią rozgrywać piłkę, ale potrafią też uderzyć ją zza pola karnego. Nie przez przypadek twarzą linii jest sam Paul Pogba. Zawodnik ten słynie ze swoich agresywnych akcji oraz silnego strzału. Francuski zawodnik posiada nawet swoją własną linię modelu Adidas Predator. Lanki Adidas Predator są kwintesencją założeń marki, w których to zawodnik jest najważniejszy, a wszystkie jego zdolności podnoszone są na wyższy poziom dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.