WYMIANA I ZWROTY


Masz 30 dni na zwrot zamówienia (odstąpienie od umowy zawartej na odległość). Czas liczony jest od daty otrzymania przez Ciebie ostatniej rzeczy będącej przedmiotem zamówienia.

Zwrotu pieniędzy, zgodnie z obowiązującym prawem, dokonujemy nie później niż w ciągu 14 dni licząc od dnia otrzymania przez nas odesłanych produktów. Jednakże zazwyczaj ten proces jest szybszy.

W zależności od tego jaką wybrałeś formę płatności, tą samą drogą otrzymasz zwrot środków. Jeśli opłaciłeś zamówienie za pobraniem lub przelewem tradycyjnym, zwrot nastąpi na konto bankowe wskazane przez Ciebie w Formularzu Zwrotu.

W przypadku problemów z wypełnieniem zgłoszenia elektronicznego lub zwrotu towarów zakupionych w sklepie stacjonarnym, skorzystaj z tradycyjnej wersji formularza

Jak zwrócić zamówienie? To bardzo proste! Masz kilka opcji do wyboru:

icon

WAŻNE: Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej przedmiotem umowy, a będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Pamiętaj, że opakowanie (karton) jest nieodłącznym elementem produktu.

DARMOWY ZWROT
W PACZKOMACIE

Dokonasz go w kliku prostych krokach korzystając ze strony www.szybkiezwroty.pl.

Wszelkie informacje dotyczące procedury znajdziesz właśnie na tej stronie. Zawsze pamiętaj o dołączeniu do paczki formularza zwrotu. Znacznie przyśpieszy to proces zwrotu pieniędzy.

DARMOWY ZWROT
W SKLEPIE STACJONARNYM

Bez względu na wartość Twojego zamówienia, metodę dostawy oraz to, czy składałeś zamówienie po zalogowaniu, czy bez rejestracji, możesz ZA DARMO dokonać zwrotu w dowolnym sklepie R-GOL.com.

Przekaż pracownikowi sklepu towar, wypełniony formularz zwrotu oraz paragon lub inny dowód zakupu.

ZWROT NA
WŁASNY KOSZT

Jeśli nie chcesz korzystać z opcji darmowego zwrotu, prosimy o odesłanie zamówienia na własny koszt.

W takim przypadku niezbędne będzie wypełnienie formularza zwrotu (jeśli z jakichś powodów nie chcesz lub nie możesz wysłać oświadczenia na przygotowanym przez nas formularzu, możesz to zrobić na piśmie przygotowanym we własnym zakresie), włożenie formularza, a także dowodu zakupu do paczki. Zwroty prosimy kierować na adres:
R-GOL Sp. z o. o. (dawniej R-GOL Marcin Radziwon Sp. Komandytowa)
ul. Górka 3D
14-100 Ostróda

zwrot
Masz pytania? Skontaktuj się z nami

[email protected]
tel. +48 22 122 02 90
poniedziałek - piątek: 8:00 – 18:00

Zwrot produktów zakupionych w R-GOL Poznań i  R-GOL Szczecin

Zwroty produktów kupionych w sklepie R-GOL Poznań i R-GOL Szczecin należy dostarczyć osobiście lub odesłać wraz z formularzem zwrotu i dowodem zakupu na adres:

Dział Zwrotów:

R-GOL Poznań
ul.Przemysłowa 11a
62-030 Luboń

Zwrot produktów zakupionych w R-GOL Kraków

Zwroty produktów kupionych w sklepie stacjonarnym R-GOL Kraków, należy odesłać lub dostarczyć osobiście wraz z formularzem zwrotu i dowodem zakupu na adres:

Dział Zwrotów:

R-GOL Kraków
aleja Pokoju 32
31-564 Kraków

Wymiana

Nieużywany towar możesz wymienić w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Wymiana towaru polega na zwróceniu produktów zgodnie z procedurą odstąpienia od umowy zawartej na odległość, która została opisana powyżej (pkt. ZWROTY) i ponownym złożeniu nowego zamówienia.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nowy produkt szybciej będzie u Ciebie.