Al. Grunwaldzka 82


R-GOL.com Gdańsk to największy sklep piłkarskie w tej części kraju. Piłkarski skarbiec - na dwóch poziomach znajdziecie tu najnowsze modele butów piłkarskich wyposażenie dla bramkarzy oraz akcesoria piłkarskie. Kochasz futbol? Musisz tu wpaść!

R-GOL.com
Gdańsk

G.C.H. Manhattan
poziom +1 i +2
Al. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk

E-mail: [email protected]

Poziom +1:
poniedziałek - sobota: 09.00 - 21.00
niedziela (handlowa) 10:00 - 20:00

Poziom +2:
poniedziałek - sobota: 10.00 - 19.00
niedziela (handlowa) 10:00 - 19:00

Dwupoziomowy sklep w Gdańsku otworzyliśmy w 2012 roku, zaraz po mistrzostwach Europy w Polsce i na Ukrainie, czyli Euro 2012. Moment był idealny, ale pozycję w trójmiejskim piłkarskim świecie nasz sklep piłkarski w Gdańsku, a dokładnie w Gdańskim Centrum Handlowym Manhattan, musiał sobie wyrobić. Obecnie to właśnie tam dwójka gigantów, czyli Nike i adidas, przygotowuje swoje najbardziej imponujące ekspozycje kampanijne z takimi zawodnikami jak Leo Messi, Cristiano Ronaldo, Paul Pogba, Luis Suarez czy Brazylijczyk Neymar Jr. Od pewnego czasu do wielkiej dwójki próbuje doskoczyć Puma, a zaraz za nią intensywnie o swoją pozycję walczy New Balance. R-GOL.com Gdańsk nie brakuje jednak również japońskiej marki Mizuno.

Drugie piętro przyciągnie bramkarzy. To tutaj stworzyliśmy strefę dla golkiperów. Każdy, kto kiedykolwiek (choćby i na podwórku) stał na bramce, znajdzie dla siebie coś interesującego. W ofercie nie brakuje rękawic polskiej marki 4Keepers; renomowanego Reuscha czy popularnego Uhlsporta albo Sellsa. Poziom +1 w gdańskim Manhattanie to również imponująca strefa „team”, czyli wszystko, czego drużynie - amatorskiej albo profesjonalnej - potrzeba.

Dodatkowym elementem na drugim poziomie naszego sklepu jest strefa naszej marki własnej. W sprzęt R-GOL ubierają się drużyny z najwyższych szczebli rozgrywkowych, a także liczne akademie i szkółki.
Warto dodać, że wpadając do R-GOL.com w Gdańsku możecie spotkać nie tylko piłkarze Lechii, ale również Arki Gdynia czy innych zasłużonych klubów z Pomorza, którzy z chęcią wybierają się do nas na zakupy.

Sprawdź film dotyczący naszego sklepu w Gdańsku!