O NAS


R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce. Ogromny wybór sprzętu wszystkich liczących się producentów, profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny sprawiły, że wybierają nas tysiące miłośników futbolu. Zakupy zrobi u nas każdy - począwszy od najmłodszych, dla których przygotowaliśmy specjalną strefę KIDS, poprzez amatorów, a na profesjonalistach skończywszy. W ofercie mamy ponad 8000 piłkarskich produktów. Naszymi atutami są: darmowa, ekspresowa wysyłka, haft na korkach oraz nadruki na odzieży.

R-GOL.com to stale rozwijający się sklep internetowy, ale nie tylko. Pod nazwą kryją się także sklepy stacjonarne w Gdańsku, Olsztynie oraz największy w Europie Wschodniej, a drugi co do wielkości na kontynencie – w Warszawie.

Nasz najnowszy lokal to multifunkcjonalne piłkarskie centrum szkoleniowo-rozrywkowe mieszczące się na 620m2. Oprócz stref handlowych, znajduje się tam boisko do gry w piłkę nożną i testowania sprzętu, strefa konferencyjna oraz strefa chillout & VIP. Dzięki współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, w R-GOL.com Warszawa znajdziecie także Oficjalny Sklep Kibica Reprezentacji Polski.

Doceniają nas Klienci oraz eksperci. W 2016 roku zdobyliśmy tytuł najlepszego sklepu internetowego w Polsce dzięki ponad 25 tysiącom opinii zadowolonych Klientów. W rankingu Pulsu Biznesu "e-Gazele Biznesu" zostaliśmy najwyżej sklasyfikowanym sklepem sportowym.

W październiku 2023 roku R-GOL.com skończył 23 lat. Przez ten czas firma przeszła ogromne zmiany. Z małej lokalnej firmy zmieniliśmy się w największy sklep piłkarski w Polsce. Mimo że przez niemal 17 lat firma przeszła kolosalną metamorfozę, jedno się nie zmieniło - szacunek do wszystkich z współpracujących z nami osób. Każdy partner, każde zamówienie, każdy Klient traktowane są z największą starannością, solidnością i zaangażowaniem. Największą wartością w R-GOL są fantastyczni ludzie, którzy tworzą na co dzień pozytywną, piłkarską atmosferę oraz posiadają ekspercką wiedzę. Staramy się być maksymalnie blisko piłkarzy na każdym poziomie. R-GOL ma być jak dobry kolega z szatni lub znajomy z „orlika” zarówno dla profesjonalistów, półprofesjonalistów, piłkarskich adeptów, jak i amatorów. W końcu „Znamy się z piłki”.

BIURO

Górka 3D

14-100 Ostróda

[email protected]

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

Nasze sklepy stacjonarne