G.O.A.T. meets G.O.A.T.

To historyczna chwila - połączyliśmy siły z R-GOL.com, sklepem piłkarskim o ogromnych tradycjach. Od tego momentu dwóch zawodników określanych w piłkarskim żargonie mianem G.O.A.T. - "Greatest Of All Time” gra do jednej bramki. Taka symbolika w Poznaniu nabiera jeszcze większego znaczenia! To doskonała informacja dla wszystkich naszych Klientów - nie tylko z Poznania i okolic.

Dzięki temu, że od teraz Futbolsport.pl działa pod szyldem R-GOL.com, mamy jeszcze więcej możliwości. Cieszymy się ogromnie! Połączenie sił i doświadczeń naszych firm sprawia, że wchodzimy na jeszcze wyższy level.

Koniecznie odwiedźcie sklep w Poznaniu, który od 14 stycznia zmieni swój wygląd. Metamorfozę przeszło wszystko - od logo nad drzwiami, poprzez asortyment, a na multimedialnych rozwiązaniach skończywszy. Relację z eventu otwarcia znajdziesz na naszych social media.

Czas na przedstawienie R-GOL.com, w końcu nasza wieloletnia historia schodzi się w jednym punkcie na osi czasu i od teraz będzie wspólną przyszłością.

R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce i jeden z największych w Europie. Początki firmy sięgają 2000 roku, kiedy to Marcin Radziwon, właściciel, rozpoczął sprzedaż butów piłkarskich z bagażnika swojego Malucha. Od tego czasu R-GOL.com zmienił się z małej firmy w europejskiego potentata na rynku sprzętu futbolowego. Mimo ogromnego rozwoju, firma cały czas stawia na rodzinne wartości i atmosferę. Nie przypadkowo w R-GOL.com pracuje jeszcze trzech jego braci (Tomek, Wojtek i Marek) oraz Tata, którzy odpowiadają za kluczowe Działy w firmie.

Obecnie R-GOL.com prowadzi sprzedaż internetową w kilkunastu krajach w Europie, a dodatkowo jego sklepy stacjonarne można znaleźć w największych miastach w Polsce: Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Toruniu, Olsztynie, a obecnie - dzięki naszej współpracy - także w Poznaniu.

Dziękujemy Wam za te wszystkie lata wspólnej przygody. Nie żegnamy się, ale mówimy do zobaczenia - właściciele Futbolsport.pl oraz cała Załoga będą dla Was dostępni pod tym samym, dobrze Wam znanym adresem. Czas na nowy rozdział w naszej historii. Jedno jest pewne - kiedy w jednej drużynie grają zawodnicy określani mianem G.O.A.T., to musi być dobre widowisko!

ZWROTY I REKLAMACJE

Jeśli byłeś Klientem Futbolsport.pl lub sklepu stacjonarnego Futbolsport i dokonałeś zakupów do 14.01 zapraszamy Cię do zapoznania się z tymi informacjami:


POBIERZ FORMULARZ ZWROTU


Zwroty produktów kupionych w sklepie internetowym Futbolsport.pl lub sklepie stacjonarnym - Futbolsport, należy odesłać lub dostarczyć wraz z formularzem reklamacji na adres: R-GOL.com Poznań, ul. Szwajcarska 1a, 61-285 Poznań.

Aby zwrócić towar, wypełnij formularza zwrotu (jeśli z jakichś powodów nie chcesz lub nie możesz wysłać oświadczenia na przygotowanym przez nas formularzu, możesz to zrobić na piśmie przygotowanym we własnym zakresie), włóż formularz, a także dowód zakupu do paczki.


POBIERZ FORMULARZ REKLAMACYJNY


Reklamacje produktów kupionych w sklepie internetowym Futbolsport.pl lub sklepie stacjonarnym - Futbolsport, należy odesłać lub dostarczyć wraz z formularzem reklamacji na adres: R-GOL.com Poznań, ul. Szwajcarska 1a, 61-285 Poznań.

Aby zareklamować towar, wypełnij formularza reklamacji (jeśli z jakichś powodów nie chcesz lub nie możesz wysłać oświadczenia na przygotowanym przez nas formularzu, możesz to zrobić na piśmie przygotowanym we własnym zakresie), włóż formularz, a także dowód zakupu do paczki.

Jeśli jesteś Klientem sklepu stacjonarnego R-GOL.com Poznań i dokonałeś zakupów po 12.01 zapraszamy Cię do zapoznania się z tymi informacjami:


Jeśli dokonałeś zakupów po 11.01 poprzez Futbolsport.pl lub sklepie stacjonarnym - Futbolsport, prosimy o odsyłanie lub dostarczenie zwrotów i reklamacji na adres: R-GOL.com Poznań, ul. Szwajcarska 1a, 61-285 Poznań. Pozwoli to przyspieszyć proces przyjęcia zwrotu lub rozpatrzenia reklamacji.

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

POBIERZ FORMULARZ REKLAMACYJNY