NAJWIĘKSZY TRANSFER TEJ ZIMY!

Na wślizgu przedłużamy zimowe okienko transferowe i ogłaszamy, że od 17.02 wzmacniamy szeregi R-GOL.com. Od tego momentu gramy do jednej bramki! To doskonała informacja dla naszych Klientów. Dzięki temu transferowi, otwieramy dostęp do tysięcy produktów piłkarskich!

Czas na przedstawienie R-GOL.com!

R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce i jeden z największych w Europie. Początki firmy sięgają 2000 roku, kiedy to Marcin Radziwon, właściciel, rozpoczął sprzedaż butów piłkarskich z bagażnika swojego Malucha. Od tego czasu R-GOL.com zmienił się z małej firmy w europejskiego potentata na rynku sprzętu futbolowego. Mimo ogromnego rozwoju, firma cały czas stawia na rodzinne wartości i atmosferę. Nie przypadkowo w R-GOL.com pracuje jeszcze trzech jego braci (Tomek, Wojtek i Marek) oraz Tata, którzy odpowiadają za kluczowe Działy w firmie.

Obecnie R-GOL.com prowadzi sprzedaż internetową w kilkunastu krajach w Europie, a dodatkowo jego sklepy stacjonarne można znaleźć w największych miastach w Polsce: Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Toruniu oraz Olsztynie.PodStadionem.pl to piękna historia sklepu piłkarskiego w Polsce, która rozpoczęła się 12 lat temu. Naszym celem, było stworzenie miejsca przez kibiców, dla kibiców. Miejsca, w który dzieliliśmy się swoją pasją do piłki nożnej. Przez te dwanaście lat, od pierwszego zamówienia w Polsce, doszliśmy do regularnych wysyłek do ponad 100 krajów na świecie!

PodStadionem.pl to ludzie, nasi partnerzy, dobrze zbilansowany zespół. To przede wszystkim nasi klienci, którzy zawsze byli dla nas najważniejsi. To dzięki Waszemu zaufaniu, mogliśmy się rozwijać i zdobywać kolejne cele na naszej liście.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować każdemu z Was. Byliście naszą codzienną motywacją - Wasze zamówienia, Wasze wymagania, Wasze pytania. To wszystko sprawiało, że poprzeczka była zawieszona coraz wyżej. Dziękujemy za wspólną grę. Teraz czas na transfer definitywny do zespołu R-GOL.com!

ZWROTY I REKLAMACJE

Adres do zwrotów, zamówień złożonych w sklepie PodStadionem.pl przed 17 lutego 2023 roku:

AmStadion Sp. z o.o.
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków
POLAND

FORMULARZ ZWROTU

REKLAMACJE I NIEZREALIZOWANE KARTY PODARUNKOWE

W sprawie reklamacji i niezrealizowanych kart podarunkowych, prosimy o kontakt pod adresem [email protected].