#Czas na piłkarski klasyk!

To dla nas kolejny historyczny moment - 2 lipca połączyliśmy siły z R-GOL.com - sklepem piłkarskim o ogromnych tradycjach. Dwa najdłużej istniejące na polskim rynku sklepy futbolowe grają od tego momentu razem. Ponaddwudziestoletnie doświadczenie naszych firm sprawia, że mamy do czynienia z prawdziwym piłkarskim klasykiem. To doskonała informacja dla wszystkich naszych Klientów - nie tylko z Krakowa i okolic.

Dzięki temu, że od teraz KrakSport działa pod szyldem R-GOL.com, mamy jeszcze więcej możliwości. Cieszymy się ogromnie! Połączenie sił i doświadczeń naszych firm sprawia, że wchodzimy na niespotykany dotąd level.

Koniecznie odwiedźcie sklep w Krakowie, który do 2 lipca zmienił wygląd. Metamorfozę przeszło wszystko - od logo nad drzwiami, poprzez asortyment, a na multimedialnych rozwiązaniach skończywszy. Relację z eventu otwarcia znajdziesz na naszych social media.

Czas na przedstawienie R-GOL.com, w końcu nasza ponaddwudziestoletnia historia schodzi się w jednym punkcie na osi czasu i od teraz będzie wspólną przyszłością.

R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce i jeden z największych w Europie. Początki firmy sięgają 2000 roku, kiedy to Marcin Radziwon, właściciel, rozpoczął sprzedaż butów piłkarskich z bagażnika swojego Malucha. Od tego czasu R-GOL.com zmienił się z małej firmy w europejskiego potentata na rynku sprzętu futbolowego. Mimo ogromnego rozwoju, firma cały czas stawia na rodzinne wartości i atmosferę. Nie przypadkowo w R-GOL.com pracuje jeszcze trzech jego braci (Tomek, Wojtek i Marek) oraz Tata, którzy odpowiadają za kluczowe Działy w firmie.

Obecnie R-GOL.com prowadzi sprzedaż internetową w kilkunastu krajach w Europie, a dodatkowo jego sklepy stacjonarne można znaleźć w największych miastach w Polsce: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Toruniu, Olsztynie, a obecnie - dzięki naszej współpracy - także w Krakowie.

Dziękujemy Wam za te ponaddwadzieścia lat wspólnej przygody. Nie żegnamy się, ale mówimy do zobaczenia - właściciele KrakSport oraz cała Załoga będą dla Was dostępni pod tym samym, dobrze Wam znanym adresem. Czas na nowy rozdział w naszej historii. Obiecujemy Wam jedno - to będzie prawdziwy Piłkarski Klasyk!

ZWROTY I REKLAMACJE

Jeśli byłeś Klientem Kraksport.pl lub sklepu stacjonarnego Kraksport i dokonałeś zakupów do 2.07 zapraszamy Cię do zapoznania się z tymi informacjami:


POBIERZ FORMULARZ ZWROTU


Zwroty produktów kupionych w sklepie internetowym Kraksport.pl lub sklepie stacjonarnym - Kraksport, należy odesłać lub dostarczyć wraz z formularzem reklamacji na adres: R-GOL.com Kraków, al. Pokoju 32, 31-564 Kraków.

Aby zwrócić towar, wypełnij formularza zwrotu (jeśli z jakichś powodów nie chcesz lub nie możesz wysłać oświadczenia na przygotowanym przez nas formularzu, możesz to zrobić na piśmie przygotowanym we własnym zakresie), włóż formularz, a także dowód zakupu do paczki.


POBIERZ FORMULARZ REKLAMACYJNY


Reklamacje produktów kupionych w sklepie internetowym Kraksport.pl lub sklepie stacjonarnym Kraksport, należy odesłać lub dostarczyć wraz z formularzem reklamacji na adres: R-GOL.com Kraków, al. Pokoju 32, 31-564 Kraków.

Aby zareklamować towar, wypełnij formularza reklamacji (jeśli z jakichś powodów nie chcesz lub nie możesz wysłać oświadczenia na przygotowanym przez nas formularzu, możesz to zrobić na piśmie przygotowanym we własnym zakresie), włóż formularz, a także dowód zakupu do paczki.

Jeśli jesteś Klientem Kraksport.pl lub sklepu stacjonarnego R-GOL.com Kraków i dokonałeś zakupów po 2.07 zapraszamy Cię do zapoznania się z tymi informacjami:


Jeśli dokonałeś zakupów po 2.07 poprzez Kraksport.pl lub w sklepie stacjonarnym Kraksport, prosimy o odsyłanie lub dostarczenie zwrotów i reklamacji na adres: R-GOL.com Kraków, al. Pokoju 32, 31-564 Kraków. Pozwoli to przyspieszyć proces przyjęcia zwrotu lub rozpatrzenia reklamacji.

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

POBIERZ FORMULARZ REKLAMACYJNY

MASZ PYTANIA?


[email protected]
+ 48 22 299 89 00
Infolinia czynna:
poniedziałek - piątek 8:00-18:00