Getry Puma

Getry Puma – Getry to podstawa wyposażenia każdego zawodnika. Wysokie skarpety, które utrzymują ochraniacze na piszczele muszą spełniać określone warunki, takie jak wytrzymałość i wygoda. Warunki te spełniają getry piłkarskie Puma. Najwyższa jakość oraz użycie najlepszych materiałów sprawiają, że getry Puma używane są zarówno przez młodych adeptów piłki nożnej, jak i profesjonalnych piłkarzy. Idealny kształt, wysoka jakość i niska waga to cechy, które charakteryzują getry Puma.

Podstawowy model getrów piłkarskich Puma to getry Puma Liga Core. Zbudowane są z syntetycznych materiałów, które nie chłoną wody. Bawełniane zapiętki oraz materiał na linii palców zapewniają wygodę oraz chronią kluczowe punkty stopy przed obtarciami. Dzianinowa siateczka została użyta, aby zapewnić większą przewiewność. Wysoka wytrzymałość idzie na równi z anatomicznym dopasowaniem. Mocne ściągacze utrzymują ochraniacze na odpowiedniej wysokości, przez co getry piłkarskie Puma są idealne jako meczowe getry, lecz sprawdzą się też na treningach. Getry Puma Liga występują w wielu kolorach, dzięki czemu jest to model idealny dla amatorskich klubów i zespołów, które poszukują skarpet, które idealnie wkomponują się w stroje. Model ten słynie ze swojej prostoty, która idzie w parze z wygodą, którą od lat chwalą użytkownicy. Ich wytrzymałość powoduje, że jest to model na wiele miesięcy intensywnych gier, wystarczy tylko prać je w niskich temperaturach i nie używać zmiękczaczy, które i tak nie są potrzebne bowiem getry Puma zachowują swoją delikatność przez długi czas.

Getry piłkarskie Puma charakteryzują się ergonomicznym dopasowaniem i kształtem, który idealnie dopasowuje się do każdej stopy i nogi. Niska wchłanialność wody sprawia, że getry Puma są tak samo wygodne na samym początku meczu, jak i po dziewięćdziesięciu minutach intensywnego spotkania. Należy jednak zadbać o to, aby rozmiar getrów był idealny. Tylko wtedy zaznamy wszystkich korzyści płynących z posiadania takich skarpet. Getry piłkarskie Puma dostępne są w przedziałach rozmiarowych, dzięki czemu każdy dopasuje getry do rozmiaru swoich stóp. Należy jednak dobrać model tak, aby nie był za duży, bowiem profilowana stopa getrów nie będzie dobrze układać się, a to może prowadzić do obtarć. Getry Puma posiadają też wsparcie łuku stopy. Wytrzymały ściągacz trzyma stopę w jednym miejscu, a to powoduje, że eliminujemy ryzyko niepotrzebnych kontuzji. Z getrów Puma korzystają takie zespoły jak Manchester City, Valencia oraz reprezentacje Włoch, czy Szwajcarii. Świadczy to o ich wysokiej jakości oraz fakcie, że getry Puma są idealne dla amatorów i profesjonalistów. W ofercie producenta znajdziemy również skarpety, które świetnie sprawdzą się podczas treningów, ponieważ nie włożymy do nich ochraniaczy. Modele takie jak Puma EvoTRG zostały wykonane z użyciem najnowszych technologii, które sprawiają, że stopa nie porusza się w bucie, a skarpety idealnie przylegają na całej długości buta. Sprawdzą się idealnie w momencie, w którym zawodnik potrzebuje dodatkowego wsparcia.