Getry adidas

Getry Adidas – Obowiązkowy element całego piłkarskiego stroju. Getry piłkarskie Adidas są wyznacznikiem standardu. Idealnie ukrywają i trzymają ochraniacze, jednocześnie mając niską wagę. Bardzo wytrzymałe o klasycznym wyglądzie są używane przez profesjonalnych piłkarzy, amatorów oraz przez dzieci. Świetne dopasowanie idzie w parze z komfortem, zaś syntetyczne materiały dbają o niskie wchłanianie wody.

Najpopularniejszym oraz podstawowym modelem getrów Adidas jest model Milano 16. Anatomiczny kształt oraz odpowiednio rozmieszczona amortyzacja zapewnia wsparcie i ochronę w szczególnie narażonych na obciążenie miejscach stopy. Ściągacze w mankietach, kostkach i podbiciu dbają o idealne dopasowanie, blokadę stopy oraz o pewne trzymanie ochraniaczy. Getry Adidas Milano są częściowo zbudowane z siateczek wentylacyjnych, dzięki którym noga lepiej oddycha. Materiałem, z którego wyprodukowano ten model jest oczywiście syntetyczna mieszanka z nylonu i elastanu. Materiały te nie wchłaniają wody, co sprawia, że nawet po długich treningach i grach czuć komfort. Getry piłkarskie Adidas słyną ze swojej wygody, prostoty oraz z klasycznego, ponadczasowego designu. Model ten dostępny jest w wielu kolorystykach i jest jednym z najczęściej wybieranych modeli przez małe kluby oraz amatorskie drużyny sportowe. Kluczem do odpowiedniego użytkowania getrów Adidas jest dopasowanie rozmiaru. Producent tworzy swoje modele w przedziałach, dzięki czemu nie trzeba przymierzać skarpet, aby być pewnym co do swojego rozmiaru.

Getry Adidas są znane też przez model AdiSock 18. Posiadają one technologię Climacool, która zapewnia suchy i przyjemny komfort nawet w najtrudniejszych warunkach. Wsparcie zapewnia technologia TechFit, która gwarantuje kompresję w kostce oraz podbiciu, zapewniając bezpieczne, idealne dopasowanie. Formotion zaś podąża za naturalnym ruchem ciała podczas uprawiania sportu, zapewniając lepsze dopasowanie i komfort. Getry Adidas AdiSock posiadają też świetną strefową amortyzację, dzięki której niwelujemy ryzyko obtarć i kontuzji. Zauważalna też jest różnica pod względem materiału w porównaniu do modelu Milano, bowiem tutaj znajdziemy poliester, nylon i elastan. Getry piłkarskie Adidas AdiSock 18 to odpowiedź na większe wymagania klientów. Specjalne wytłoczenia na wysokości stopy zapewniają odpowiednią przyczepność. W tym przypadku również znajdziemy wiele kolorów, co powoduje, że znaleźć je można na nogach wielu piłkarzy w różnych klubach. Jest to model bardziej zbliżony do tych jakie znajdziemy na nogach profesjonalnych piłkarzy. Zauważalnie mniejsza waga oraz użyte materiały nadają charakterystyczny wygląd.

Jeżeli nie lubisz grać w ciężkich skarpetach, które szybko nasiąkają wodą to getry piłkarskie Adidas są dla Ciebie. Lata doświadczenia w świecie piłki spowodowały, że getry Adidas cechują się perfekcyjnym wykonaniem, bardzo dużą wytrzymałością oraz zniwelowaną absorpcją wody, co jest kluczowe dla zawodników, którzy grają cały mecz. Liczy się każdy odjęty od wagi gram. Lekkie getry Adidas są praktycznie niewyczuwalne na nodze przy jednoczesnym zapewnianiu idealnej przyczepności. Oczywiście należy dobrać odpowiedni rozmiar. Anatomiczna budowa oznacza, że w przypadku za dużego lub za małego rozmiaru, określone strefy getry mogą źle się układać, co nie tylko niweluje działanie użytych technologii, ale przede wszystkim zwiększa ryzyko kontuzji. Getry piłkarskie Adidas powinno się prać w niskich temperaturach. Robiąc to przedłużamy ich żywotność, dzięki czemu nawet po wielu miesiącach intensywnych gier materiał nadal będzie w dobrym stanie, natomiast elementy takie jak ściągacze zachowają swoje napięcie i będą jak nowe. Charakterystycznym elementem w budowie getrów Adidas jest duży ściągacz na samej górze mankietu, który najczęściej zawija się pod kolanem, ale można go również rozwinąć, jednocześnie zakrywając kolano i chroniąc je od niepotrzebnych obtarć. Chociaż getry Adidas przez swoją budowę są idealne do meczów, ponieważ schowamy w nich ochraniacze, są też dobre na trening. Natomiast jeżeli chcemy uniknąć wysokich skarpet to świetnym rozwiązaniem jest model Adidas Cushion Crew. Krótki model idealnie sprawdzi się na treningach, gdzie nie są wymagane ochraniacze. Materiał na wysokości stopy jest dodatkowo wyściełany, dzięki czemu wypełnia buta, co zapewnia idealne dopasowanie i jednoczesny komfort.
Getry Adidas znajdziemy również na nogach piłkarskich gwiazd, bowiem korzystają z nich takie kluby jak Manchester United oraz Bayern Monachium. Znane modele w charakterystycznych barwach klubowych przyciągają wzrok. Warto zwrócić uwagę na modele, które produkowane są do kompletu bramkarskich strojów wielkich klubów, jak na przykład getry z domowego kompletu bramkarskiego Czerwonych Diabłów. Zazwyczaj są to znane i dostępne już wcześniej na rynku wersje, lecz posiadają nowe kolory, aby w pełni komponowały się z elementami piłkarskiego stroju profesjonalistów. Getry piłkarskie Adidas są owiane legendą i każdy zna kunszt wykonania Niemieckiego producenta.