adidas ACE 16.1 FG S79665

Kod produktu: BUTY ADIDAS ACE 16.1 FG S79665
Nadszedł czas, by przedstawić zapowiadaną już wcześniej rewolucję w butach adidas. Prezentujemy kolekcję butów piłkarskich adidas ACE przeznaczonych dla graczy kontrolujących każdy element gry.

Szereg innowacyjnych technologii zastosowanych w tych butach piłkarskich pozwoli Ci stać się Panem każdej sytuacji na boisku. Trójwymiarowa powierzchnia cholewki CTRL/WEB zapewni Ci niespotykany dotąd kontakt z piłką, dzięki czemu gra cały czas będzie pod Twoją kontrolą, natomiast innowacyjna technologia GROUND/CONTROL to nowy kształt oraz rozmieszczenie korków na podeszwie, co znacznie poprawia kontakt z piłką oraz kontrolę nad nią, a do tego daje doskonałą przyczepność. To nie wszystko - system NSG zapewni Ci kontrolę nad piłką w każdych warunkach, a dzięki technologii CTRL/FIT but dopasuje się do stopy wręcz idealnie.

Model 16.1 FG z linii ACE to profesjonalne buty do gry w piłkę nożną na boiskach z trawą naturalną.

adidas ACE! Pełna kontrola należy do Ciebie!Więcej informacji o kolekcji adidas Stellar Pack znajdziecie na "%+www.R-GOL.info+%":http://r-gol.info/gwiezdna-paczka-od-adidasa-stellar-pack/

Jak dobrać odpowiednie buty piłkarskie?