Adidas Tango

Stworzona z myślą o tych, którzy są napędzani kreatywnością i nie boją się spróbować niemożliwego, kolekcja butów piłkarskich Adidas Tango debiutowała pod koniec 2016 roku. Teraz każde nowe style butów Adidas Tango wprowadzają nowe inspiracje na stadion i ulicę.

Odrodzenie kolekcji Adidas Tango inspirowanej oficjalną piłką meczową Mistrzostw Świata 1978 roku spowodowało, że cała kolekcja powiększyła się o nie tylko o obuwie uliczne i lifestylowe, a również o odzież męską i damską oraz różnorodne akcesoria.

Kolekcja adidas Tango zaczyna się od tradycji tego sportu i buduje nową interpretację, oferując dzisiejszym twórcom produkty, których potrzebują, aby dopasować swój styl na boisku do wyglądu poza boiskiem.

Kolekcja butów piłkarskich Adidas Tango obejmuje cztery linii butów, wyprodukowanych przez niemiecki brand:
● Predator. To połączenie kultowego modelu butów piłkarskich z lat 90. oraz wykorzystania najnowszych technologii od Adidas. Każdy but nawiązuje swoim wyglądem do butów Zidane'a, Beckhama oraz innych “drapieżników” w historii piłki nożnej. Buty wykonane są w trzech poziomach zaawansowania: dla profesjonalistów, dla amatorów oraz dla początkujących. Najbardziej zaawansowany model buta posiada gumową podeszwę zawierającą technologię BOOST która daje najbardziej sprężystą amortyzację, gwarantującą niewiarygodny zwrot energii oraz bardzo oddychającą tekstylną cholewkę Primeknit dającą uczucie “braku buta” na nodze. Co do butów amatorskich, wykonane są z materiałów syntetycznych.
● X. Oto najlżejsze ze wszystkich butów piłkarskich Adidas. Stworzone z myślą o szybkości i zwinności w połączeniu z innowacyjnymi technologiami pozwalają na szybką grę na jakiejkolwiek nawierzchni. Buty są zarówno jak Predatory i Copa wykonane są w trzech poziomach zaawansowania: dla profesjonalistów, dla amatorów oraz dla początkujących. Bardzo cienka cholewka Speedmesh redukująca obciążenie i wspomagająca lepszy kontakt z piłką oraz wspaniała amortyzacja dzięki technologii BOOST w wersji najbardziej zaawansowanej butów sprawią że zostawisz rywali daleko w tyle.
● Nemeziz. To zupełnie nowy krok w rozwoju butów piłkarskich. Stworzone z myślą o piłkarzach doceniających sobie bardzo zwinną grę. W przeciwieństwie do innych modeli Adidas, wykonane są w tylko dwóch poziomach zaawansowania: dla amatorów i dla początkujących. Dzięki miękkiej tekstylnej cholewce otulającą kostke oraz dobrej amortyzacji na całej długości podeszwy sprawią zwinne poruszanie się na hali lub orliku.
● Copa. Nie ma tu o czym rozszerzać. Kontynuacja legendarnej kolekcji Copa, wykonana w stylu nawiązującym do starych butów piłkarskich. Elegancki wygląd skórzanej cholewki w połączeniu z jej poziomem komfortu i dopasownia - to przepis na dominację i cudowną kontrolę piłki podczas gry. Buty są zarówno jak Predatory i X wykonane są w trzech poziomach zaawansowania: dla profesjonalistów, dla amatorów oraz dla początkujących. Cholewka w zależności od poziomu zaawansowania buta może być wykonana ze skóry kangurzej w modelu zaawansowanym, skóry cielęcej w modelu amatorskim oraz z syntetyki podobnej do skóry w modelu dla początkujących. Skórzana cholewka też latwo się rozbija, co powoduje nawet jeszcze lepsze dopasowanie buta do stopy.

Oczywiście, każdy będzie mógł dobrać sobie buty w zależności od nawierzchni boiska. Podeszwa butów piłkarskich Adidas Tango wykonana jest w wersji IN (dopasowana do gry na hali), wersji TF (dopasowana do gry na turfach oraz orlikach) albo wersji TR (dopasowana do gry na ulicy oraz do lifestylowego użytkowania).

Bez względu na to, na jakiej powierzchni grasz, buty Adidas Tango sprawią że jesteś Królem boiska. Wejdź na teren gry i zostaw swój ślad.