R-Partners - więcej niż franczyza

STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ JEDNEGO Z NAJWIĘKSZYCH SKLEPÓW PIŁKARSKICH W EUROPIE
ZOSTAŃ R-PARTNER

Jeśli tak jak my, kochasz futbol, wyznajesz te same wartości, co nasza drużyna i szukasz czegoś innego niż standardowa franczyza, to doskonale trafiłeś. Wypracowaliśmy unikatowe rozwiązanie, które skrojone jest na miarę Twoich potrzeb. Co różni program R-Partners od klasycznych franczyz? W skrócie - WSZYSTKO! Wybierając to rozwiązanie zostajesz naszym Partnerem, masz wpływ na swój biznes, a wszelkie warunki są proste i ustalane indywidualnie.

Dodatkowo korzystasz z rozwiązań wypracowanych przez naszą firmę przez ponad 20 lat istnienia. Stajesz się częścią sprawnego, działającego z sukcesem i rozpoznawalnego biznesu. Otrzymujesz wsparcie know-how, sprzedażowe, szkoleniowe, biznesowe, marketingowe, logistyczne i informatyczne. Dodatkowo dostajesz dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych, dzięki którym nasza firma stała się jednym z liderów w swojej branży. Korzystasz z rozwiązań, które zapewniły R-GOL dynamiczny rozwój i sukces na arenie międzynarodowej.

Partnerskie podejście i proste zasady te dwa słowa najlepiej opisują ten unikatowy program. Korzystając z programu R-Partners stajesz się częścią naszej drużyny. Gramy do jednej bramki, co oznacza, że nasz sukces - to Twój sukces, a Twoje zwycięstwo - to nasze zwycięstwo.

Dowiedz się więcej o programie R-Partners:

E-mail: [email protected]
Tel: +48 514 770 877


Sprawdź, jak oceniają to rozwiązanie nasi Partnerzy z Polski i ze Słowacji.

Marcin Wróbel

R-GOL.com Toruń (wcześniej Wróbel-Gol)

"Na współpracę z R-GOL zdecydowałem się w 2019 roku. Do programu R-Partners przekonały mnie proste zasady, a zarazem ogromne wsparcie. Umowa jest czytelna i bardzo korzystna, a dzięki współpracy z firmą zyskałem pomoc we wszystkich aspektach biznesu - od towaru rozpoczynając, a na marketingu kończąc. Dzięki temu mój biznes się rozwinął.”

Branislav Kondrčík

R-GOL.com Bratysława (wcześniej Futbalshop.sk)

"Dzięki temu programowi nauczyłem się, jak prowadzić biznes w innej skali nich dotychczas.
Mimo że nasze firmy istnieją tyle samo lat - ogromne doświadczenie załogi R-GOL i jej wsparcie pozwoliło mi wejść z biznesem na wyższy poziom. Cieszę się ogromnie, że zostałem częścią jednego z największych sklepów piłkarskich w Europie.”