ZAAWANSOWANIE BUTÓW PIŁKARSKICH
Poziom zaawansowania

REKREACYJNE

Dla osób grających w piłkę nożną wyłącznie hobbystycznie. Nie są przystosowane do znoszenia obciążeń regularnej gry i treningów, ale świetnie będą nam służyć podczas wypadów na orlika.

Poziom zaawansowania

TRENINGOWE

Świetnie sprawdzą się, gdy nie jesteśmy profesjonalnymi zawodnikami, ale gramy w piłkę częściej niż raz w tygodniu. Charakteryzuje je większa odporność na zniszczenia i wygoda w użytkowaniu. Idealna opcja dla osób zaczynających przygodę z piłką nożną.

Poziom zaawansowania

PÓŁPROFESJONALNE

Ekonomiczny wybór dla osób regularnie trenujących. Intensywne treningi i mecze wymagają korzystania z trwałego obawia, które poradzi sobie z ciężarami regularnej gry. Korki półprofesjonalne mają wszystkie najważniejsze cechy butów PRO, ale wykonanie są z nieco słabszej jakości materiałów w mniej kluczowych elementach obuwia.

Poziom zaawansowania

PROFESJONALNE

Najwyższej jakości sprzęt przeznaczony profesjonalnym zawodnikom. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby korzystać z nich na poziomie niższych lig lub amatorskim. Wykorzystana jest w nich najnowsza technologia, dzięki której komfort gry jest na najwyższym możliwym poziomie. To właśnie w tych butach biegają po boisku największe gwiazdy futbolu.

MARKA BUTÓW PIŁKARSKICH