al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kibiców w listopadzie 2019 roku uruchomiliśmy nową placówkę w piłkarskim sercu Polski. Na mapie PGE Narodowego pojawił się Oficjalny Sklep Kibica Reprezentacji Polski oraz pick-up point R-GOL.com.

R-GOL.com Warszawa - PGE NARODOWY

al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa

Tel:+ 48 509 330 303
E-mail: Narodowy@R-GOL.com


poniedziałek - sobota: 10.00 - 19.00

Mieszczący się w Recepcji Głównej PGE Narodowego Oficjalny Sklep Kibica Reprezentacji Polski to istny raj dla wszystkich sympatyków biało-czerwonych. Na półkach i witrynach czekają gadżety przygotowane z myślą o fanach kadry narodowej. Wisienką na torcie jest kolekcja oficjalnej odzieży reprezentacyjnej, którą można spersonalizować "od ręki".

Z nowej placówki ucieszą się także Klienci R-GOL.com! Pick-up point największego sklepu piłkarskiego w Polsce to idealna propozycja dla tych, którzy skorzystają z opcji zakupów z odbiorem osobistym. Zamówiony w sklepie internetowym produkt w prosty i wygodny sposób będzie można odebrać na PGE Narodowym. To jednak nie wszystko! Wyjątkowy interaktywny panel pozwoli na zamówienie produktów z przepastnej oferty R-GOL.com za pomocą kilku kliknięć. Narzędzie skrojone na miarę XXI wieku połączone z fachowymi radami doświadczonych sprzedawców ograniczą ryzyko pomyłki do absolutnego minimum. Te wiadomości z pewnością ucieszą Klientów prawobrzeżnej Warszawy, dla których R-GOL.com jest teraz na wyciągnięcie ręki!