Nike Tiempo Legend VII FG 897752-008

Kod produktu: 897752-008
Najnowsza odsłona serii Tiempo to absolutna rewolucja. Siódma generacja tego modelu nie będzie wyłącznie prostym, skórzanym butem, lecz nowoczesnym produktem łączącym w sobie wysokogatunkową skórę oraz fenomenalny materiał Flyknit. Takie zestawienie materiałów to gwarancja maksymalnego komfortu użytkowania i niewiarygodnego dopasowania!

Buty te pochodzą z serii Solar Flare Pack, którą firma Nike przygotowała z myślą o początkowej fazie sezonu 2017/18. Połączenie złotego, czarnego i białego koloru da Ci odpowiednią dawkę energii, aby rozpocząć sezon w odpowiednim stylu!

Zewnętrzna część cholewki tego modelu wedle tradycji została wykonana z wysokogatunkowej bezszwowej skóry kangurzej, co znacznie wpływa na doskonały poziom kontroli nad piłką. Nowością jest jednak jej wewnętrzna warstwa - do jej wykonania użyto nowoczesnego materiału Flyknit wspartego siecią linek Flywire, dzięki czemu but wprost idealnie dopasowuje się do stopy zawodnika. Ulepszeniu poddano także podeszwę, którą stanowić będzie teraz płytka Hyperstability – o wiele lżejszy materiał, dzięki któremu wagę buta udało się zmniejszyć aż o 22%. W Tiempo Legend VII zastosowano także technologię NikeGrip, która zapobiega przemieszczaniu się i ślizganiu stopy w bucie.

Nike Tiempo Legend VII FG to w pełni profesjonalne meczowe buty piłkarskie przeznaczone do gry na trawie naturalnej.

Tutaj przeczytacie więcej o siódmej generacji serii Tiempo


Jak dobrać odpowiednie buty piłkarskie?