Nike Hypervenom Phantom III DF FG 860643-801

Kod produktu: 860643-801
Czas przedstawić coś dla ofensywnych graczy, którzy oddają dużą ilość strzałów na bramkę rywala, dla tych którzy poszukują komfortu gry w celu osiągania jak najlepszych wyników. Czas na buty z serii Hypervenom, a konkretnie na najwyższy ich model, czyli Phantom.

Buty te pochodzą z kolekcji Solar Flare Pack, którą firma Nike przygotowała z myślą o początkowej fazie sezonu 2017/18. Połączenie czarnego, złotego i białego koloru z pewnością doda Ci energii już na samym starcie rozgrywek!

Model ten wyposażony został w gładki kołnierz z dynamicznym dopasowaniem, który sprawia, że wysoka cholewka nie przemieszcza się i daje jednolitą, równą powierzchnię po ułożeniu na goleni.
W strukturę ich cholewki wbudowano innowacyjne linki Flywire, które skutecznie trzymają stopę w podbiciu, natomiast cienka powłoka Flyknit oraz wbudowana pianka Poron znacznie poprawiają czucie piłki podczas jej prowadzenia oraz uderzeń. Buty posiadają także technologię ACC, która chroni stopę przed działaniem wody i zapewnia świetny kontakt z piłką niezależnie od warunków atmosferycznych.
Podeszwa z kolei wykonana została ze sprężystej płytki z Pebaxu i nylonowych włókien, co wraz z dzielonym, bardziej elastycznym obszarem palców skraca czas reakcji, a maksymalną przyczepność podczas szybkich zwrotów zapewniają odpowiednio ułożone sześciokątne kołki.

Hypervenom Phantom III DF FG to profesjonalne buty piłkarskie przeznaczone do gry na trawie naturalnej.

Jak dobrać odpowiednie buty piłkarskie?