Preview image

Chociaż tegoroczna zima ma łagodne oblicze, w sklepach stacjonarnych R-GOL.com panuje siarczysty MRÓŹ… CENOWY!
Odwiedź jedną z naszych placówek i okaż sprzedawcy kupon rabatowy podczas finalizacji zakupów.
Zgarnij 15% zniżki na wymarzony sprzęt piłkarski!
Nie czekaj aż cenowy mróz odpuści! Akcja trwa od 10 do 23 lutego 2020 r.

POBIERZ KUPON

R-GOL.com Warszawa

Mokotów
ul. Puławska 255
02-740 Warszawa

Tel:+ 48 500 225 600
E-mail: Warszawa@R-GOL.com


poniedziałek - piątek: 11.00 - 20.00
sobota: 10.00 - 19.00

R-GOLcom WARSZAWA - PGE NARODOWY

al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa

Tel:+ 48 509 330 303
E-mail: Narodowy@R-GOL.com


poniedziałek - sobota: 10.00 - 19.00

R-GOL.com Gdańsk

G.C.H. Manhattan
poziom +1 i +2
Al. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk, Trójmiasto

Tel(poziom 1):+48 519 660 555
Tel(poziom 2):+48 508 440 030
E-mail: Gdansk@R-GOL.com


poniedziałek - sobota: 09.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 19.00

R-GOLcom TORUŃ

Kozacka 11
87-100 Toruń

Tel:+48 730 987 766
E-mail: Torun@R-GOL.com


poniedziałek - piątek 10:00-17:00
sobota: 10.00 - 14.00

R-GOL.com Olsztyn

C.H. Manhattan
Plac Pułaskiego 7, lok.28
10-515 Olsztyn

Tel:+48 515 138 572
E-mail: Olsztyn@R-GOL.com


poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.30

R-GOL.com Ostróda

Białe Koszary
ul. Jana III Sobieskiego 3c/64
14-100 Ostróda

Tel:+48 510 447 408
E-mail: Ostroda@R-GOL.com


poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.30

Pełny regulamin promocji znajdziesz TUTAJ

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta:

E-mail: eSklep@R-GOL.com
Tel:+ 48 22 299 89 00

poniedziałek - piątek: 08.00 - 18.00

Zamknij

NASZ SKLEP WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES.

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystając z naszego sklepu bez zmiany ustawień w przeglądarce internetowej dotyczącej cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Pozostając na naszej stronie internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie tej technologii. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ