Korki Nike Tiempo Legend 9 Elite MI AG

Kod produktu: DV7901-140
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:
Jeden z naszych najlżejszych modeli Tiempo wyróżnia się oszałamiającą futurystyczną kolorystyką stworzoną dla najlepszych zawodników świata. Ma wypukłe faktury oraz miękkie piankowe poduszki, które umożliwiają precyzyjne dryblingi, podania i strzały. Ten wyjątkowy fason jest wykonany z wysokiej jakości skóry wykonanej w Montebellunie.

Buty inspirowane są modelem, który nosił Andrea Pirlo - jeden z liderów zwycięskiej reprezentacji Włoch podczas Mistrzostw Świata w 2006 roku.

Wpływ Pirlo dało się odczuć na całym boisku, gdy wykonywał precyzyjne podania i kontrolował akcję w swoich biało-niebieskich butach Air Legend. W ostatnich minutach półfinału, będąc pod presją obrońców, Pirlo zagrał no-look pass, który otworzył koledze pozycję do strzelenia gola. Ta sytuacja pokazała, jak gra się w butach Tiempo – modelu, który umożliwia czucie i kontrolę nad piłką oraz zachowanie zimnej krwi pod presją.

Nowa płytka i udoskonalona cholewka zmniejszają wagę buta, dzięki czemu możesz szybciej atakować na boisku.

Cholewka z wysokiej jakości skóry oraz poduszki z miękkiej pianki pozwalają precyzyjnie oddawać strzały.
Wybór materiałów i wykończeń, takich jak niewielkie perforacje i ozdobne przeszycia na całym bucie, są przykładem charakterystycznego włoskiego kunsztu obuwniczego. Najwyższej jakości skóra ma jasnoszary kolor z natury, dzięki czemu każdy but jest wyjątkowy.
Chromowana płytka to nowoczesna wersja szaro-srebrnej płytki w modelu Air Tiempo Legend. Szwy i logo Swoosh również nawiązują do Air Tiempo Legend.